Televisie Olympiade 1964 Radio en Gramofoons n.v. The Electric Gramophone Mevrouw Van Praag ziet het niet zo somber in Jammer, na een goed begin, dat de (Amsterdamse) burger waarlijk enige moed gaf. Toen na rust ook nog „alles" bij ons mislukte en als tegenhanger het stabiel spelende Sparta kans zag Nr. 3 te fabrieken, was de kous af! De Maasstad kan weer jubelen. Ondanks het zwoegen van Swart en het verrassende spel van invaller Den Boer (een veel belovende new comer). Toch nog tenslotte een tegenpunt uit een combinatie SwartNuninga! Het bracht geen enthousiasme meer. Het was te laat! WAT NU...?? We zitten er een beetje mee! Ajax in de onderste gele deren. Iedereen zegt ons: nou, Ajax, da's niet veel, hè! En maar mokken en spelers en bestuurslui naar beneden halen! U weet hoe dat gaat. Vox populi vox Dei! Dreigende wolken pakken zich samen boven het Ajax-stadion! Nou, mensen, (directie: Jaap van Praag) Spui 6 - Telefoon 245105 - Amsterdam-C. we willen het wat ons betreft nog eens kalm aanzien. Op 11 oktober a.s. komt Heracles op bezoek. Dat belooft een stampvol huis en een wedstrijd van het op fluweel tronend Almelo tegen het aloude Mokum, dat moet bewijzen, dat latente krachten er toch nog zijn! Keep smiling. D. K. Als dit clubblad in uw bus glijdt, is onze Olympische Ploeg op weg naar Tokio, of is daar misschien reeds aan gekomen. Hoewel natuurlijk zeer begrijpelijk, wat deze lieden qua training e.d. gepresteerd resp. geofferd hebben om dit te bereiken, is dit tijdens een bijeenkomst, welke Bob Spaak voor de televisie leidde nog eens extra naar voren gekomen. Wanneer men zelf op sportgebied, zoals velen onder ons, veel, althans zoveel mogelijk hebt gegeven om iets te be reiken en daardoor inderdaad tot vaak goede prestaties is gekomen, weet men ook hoe onvergetelijk mooi en geluk kig het is tot resultaten te komen. Die hij of zij weet ook, dat er nu eenmaal mysterieuze krachten in de sport zijn welke alle moeite soms vergeefs maken De goede sportman en sportvrouw weet echter ook te dragen en uit de teleurstelling te lerenen terug te ko men Van hieruit wensen wij de Nederlandse ploeg veel succes en wij hopen dat HOLLAND (al is het maar een klein) woordje mee zal spreken. 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 6