Waarde Clubgenoten! Het hoe en waarom de voorzittershamer mij in handen is gelegd, zal u allen bekend zijn. Ik stel er prijs op nogmaals te verklaren, deze hamer slechts te zullen hanteren zolang dit nodig zal zijn. Dat hiermede de moeilijkheden in ons aller Ajax zijn opgelost zal naar ik hoop u dezelfde vreugde hebben bereid als mij. Mag ik allereerst de scheidende bestuursleden nogmaals grote dank betuigen voor al het werk dat zij voor onze vereniging hebben verricht en dat is, naar ik nu kan beoordelen, heel wat geweest!! Uw nieuw bestuur heeft zijn taak met enthou siasme aanvaard en is bereid onze vereniging te dienen waar nodig. Het is in een vereniging zo, dat een voorzitter zijn stempel drukt op het beleid. Een beleid, dat ik voorsta is een modern beleid, d.w.z. een brede top, met een nauwkeurige taakomschrijving, secties gescheiden, kortom een goede organiastie zonder eenlingen. Persoonlijk zie ik uw negen bestuursleden en al de andere hardwerkende commissieleden als idealisten. Idealisten, die voor onze vereniging veel willen doen! Zij allen zien met groot vertrouwen het nieuwe voetbalseizoen tegemoet en met reden. Wij hebben een keur van contractspelers om daaruit een elftal samen te stellen, dat u weer goed voetbal zal laten zien. Wij hebben in Vic Buckingham een trainer die deze jongens psy chologisch en pedagogisch aanpakt, hetgeen nodig was! Daarbij komt, dat onze spelers een groot ver trouwen in hem stellen. Mag ik u vragen met ons elftal mede te leven? Moedig aan, laat uw stem over ons veld schallen opdat onze jongens weten dat u naast ze staat! Ten slotte zou ik u willen vragen, bezoekt als u daartoe in de gelegenheid bent, ook de wed strijden van ons tweede elftal, K.N.V.B.-Juniores of de lagere elftallen, ook daar zult u voortreffe lijk voetbal zien. Door dit te doen, schakelt u zichzelf in bij ons V erenigingsleven. Tot ziens op onze velden! J. v. PRAAG Vergadering nummer vier bracht uiteindelijk onderstaand bestuur voor het voetlicht: Voorzitter: Secretaris: Penningmeester Betaald voetbal: Amateur voetbal: de heer J. van Praag de heer J. H. Westrik de heer H. G. A. Timman de heer M. Bremer de heer J. Hordijk de heer A. A. M. Knijn de heer W. F. C. Bruynesteyn de heer A. Kraan de heer H. A. Smit. Een kloek bestuur, dat het niet gemakkelijk zal hebben. We wensen de heren een wijs beleid en heel veel succes. De laatste vergadering, de Algemene, bracht lijvige ver slagen van secretaris en penningmeester, knap werk we zouden de heer Westrik willen verzoeken zijn verslagen compacter te maken, want door de vele bomen zien we echt het bos niet meer een goede opwekkende speech van de heer Melchers en een rondvraag, waarin alleen een donateur, zijn naam is ons ontschoten, enig leven in de brouwerij bracht. Ook de heer Bartelsman kwam met enige vragen, die hout sneden. De eerste vergadering onder leiding van de heer Van Praag, de man die Ajax uit de moeilijkheden hielp, was achter de rug. Jaap, beslist nog geen routinier, heeft het niet moeilijk gehad. Hopelijk zal hij de voetsporen van zijn vriend Melchers drukken en ons het volgend jaar van een rijk en bloeiend Ajax kunnen vertellen. Jaap, sterkte, warme voeten en een koel hoofd. De nieuwe competitie staat voor de deur. De honkballers onder leiding van de heer Bremer: onze felicitaties aan leiders en spelers, die onze club in de hoogste afdeling hiel den en ook met de lagere teams successen boekten, hebben

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 3