van lie hak op ile tak Harry Sacksioni Vic Buckingham, terug op het oude nest, aan het hoofd van zijn rood-witte troepen, start de training, Geheel links onze nieuwe aanwinst Klaas Nuninga De afgelopen zomermaanden hebben wij op precies de zelfde wijze doorgebracht als vorig jaar. Een beetje op terrasjes in de zon hangen, ons met meer dan uitbundig genoegen aan strandgeneugten wijden of buiten onze lands grenzen wat rondkuieren in kleine pittoreske dorpjes, waar de mannen zich na gedane dagtaak ophouden in kleine staminee's onder het genot van een heerlijk glas bier. Eenmaal weer in Nederland aangekomen, namen wij ergens in Zuid-Limburg kennis van het weerbericht, dat gewaagde van veranderlijke bewolking en hier en daar wat buitjes, die aangevoerd werden door een regenfront, dat uitgerekend weer eens over ons land trok. Het is en blijft een uiterst onaangename omstandigheid, dat regenfronten ons kleine landje aan de zee bij uitstek geschikt vinden om er overheen te trekken. Maar waar wij ons ook ophielden, in Bregenz, Uithuizer- meeden, Wemeldinge of gewoon ons eigen goede Mokum, overal zijn wij de verrichtingen van sportbedrijvend Neder land op de voet blijven volgen. Voor Tom Okker en Trudy Groenman nemen wij ons Ajax-petje diep af, omdat zij in Wimbledon, in het wal halla van de tenniswereld, tot maar liefst de halve finale zijn doorgedrongen. Jaren terug hebben wij ons ook eens op een tennisbaan vertoond. Onze tennisillusies waren toen maar van zeer korte duur, omdat wij door een uiterst on gelukkige manoeuvre op weinig zachtzinnige wijze met het gravel in aanraking zijn gekomen, met het gevolg dat wij een aantal schaafwonden en een gekneusde pols opliepen. Onze wensdroom ooit nog eens in Wimbledon op het gravel te staan, is toen definitief in rook opgegaan. SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) Inleverings-adres: Ajaxpool Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 145 Leidsestraat 4 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 10