Diploma's seizoen 1964-1965 Doe hei nu!!! Peningmeester. Amsterdam, juli 1964 Aan leden en donateurs. Het Bestuur maakt de leden en ondersteunende leden er op attent, dat de contributie en donatie voor het a.s. seizoen vóór de aanvang van de e.v. thuiswedstrijd betaald dienen te zijn. U kunt het verschuldigde bedrag overmaken aan: A.F.C. AJAX 1. Postrekening 123977 2. Gemeente Giro A. 2800 3. Ned. Middenstandsbank, bijkantoor Oosterpark met vermelding wat U betaalt, b.v. contributie of donatie, eventueel met dames- of kinderkaart. Wenst U een gereser veerde plaats voor het gehele seizoen ad ƒ25.15 per stuk, dan gelieve U zulks eveneens te vermelden en tegelijkertijd overmaken s.v.p. Indien U reeds een gereserveerde plaats bezet, dan gelieve U de oude kaart in te zenden aan de Administratie der A.F.C. Ajax, Middenweg 401, Amsterdam. Als U dan opnieuw 25.15 overmaakt, ontvangt U een nieuwe kaart en be houdt U dezelfde plaats. Uw gereserveerde plaats van vorig seizoen blijft voor U ter beschikking tot 1 augustus a.s. Na 1 augustus beschikken wij derhalve over Uw plaats voor anderen. Ingesloten overhandigen wij U een kaart van de Gem. Giro die U zowel voor overschrijving als voor storting kunt ge bruiken. Hebt U geen Gem. Girorekening, dan kunt U de kaart voor Uw storting gebruiken. Zie voor het gebruik de achterzijde op de kaart. Het afhalen en betalen van Uw diploma bij onze administratie gelieve U tot het uiterste te beperken. ADVIES Doe het nu. Wacht niet met overmaken tot de laatste week of voor de eerste wedstrijd. U brengt dan Uzelf en de penningmeester in moeilijkheden. Doe het nu. Gemakshalve geven wij U onderstaand de juiste bedragen van de contributies en donaties. Werkende en buitengewone leden Contributie voor een jaar 30.Zoals reeds gepubliceerd in ons clubblad van mei, is de contributie thans voor het gehele jaar invorderbaar. A Junioresleden De jaarlijkse contributie bedraagt 15.per jaar (inclusief verzekering) welk bedrag in één keer betaald dient te worden. Voor A-Juniores zijn een beperkt aantal dameskaarten ad 10.beschikbaar. B Junioresleden De jaarlijkse contributie bedraagt 9.50 in één keer te voldoen. Diploma's B-Juniores geven uitsluitend recht van toegang op de open zitplaatsen achter de goal stadszijde. Pupillen De jaarlijkse contributie bedraagt ƒ6.in één keer te voldoen. Diploma's Pupillen geven uitsluitend recht van toe gang op de open zitplaatsen achter-de-goal stadszijde. Oude donateurs (van voor 1957) Donatie ƒ45.15 per jaar (inclusief clubblad en zegel). Dameskaarten op naam ad 30.15. Voor kinderen van donateurs zijn een beperkt aantal diploma's beschikbaar ad 25.15 per stuk, welke bij alle thuis wedstrijden toegang geven tot de overdekte tribune. Nieuwe donateurs (van na 1957) Donatie ƒ55.15 per jaar (inclusief clubblad en zegel). Dameskaarten 50.15. Voor kinderen van deze donateurs geldt hetzelfde als hierboven omschreven voor de oude donateurs. Autoparkeerkaarten worden op aanvraag in beperkte mate verstrekt ad 10.per stuk. De eerste thuiswedstrijd vindt waarschijnlijk plaats zaterdag 15 aug. 1964 te 18.30 uur en wel tegen West Bromwich Albion. Zorgt U dus dat Uw diploma begin aug. betaald is. Op zaterdag 15 aug. 1964 is er geen gelegenheid Uw contributie te betalen. U hebt voldoende gelegenheid Uw contributie te betalen. Hebt U geen girorekening hetzij bij de Post of bij de Gem. Giro, dan kunt U via de bijgesloten kaart van de Gemeente Giro in elke buurt Uw storting doen. De diploma's worden na storting direct opgezonden. Hartelijk dank bij voorbaat voor Uw welwillende medewerking. A.F.C. AJAX G. JURGENS, 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 5