Ingezonden lu xe schoenen Welkom Reguliersbreesiraat 32 Kinkersiraat 255-257 Linnaeusstraat 56 Sarphaiipark 48 Haarlemmerdijk 145 Leidsestraai 4 Mijne Heren, Als trouw bezoeker enz. Zo zou ik kunnen beginnen. Kort en goed ik ben geen Ajax-lid hoewel ik in het afge lopen seizoen de daartoe benodigde gelden ruimschoots in entree's heb gestopt. En nu spijt het mij te moeten zeggen, maar de balans opmakend over wat ik in het afgelopen sei zoen heb gezien in „de Meer" is het maar pover geweest. Dit met uitzondering van vele Ajax-K.N.V.B.-junioreswed- strijden, waarvan meer te genieten viel. Goed ik heb ook genoten van D.W.S.Ajax en thuis A.D.O.D.O.S. G.V.A.V.Heracles, maar daarna was het al vlug bekeken. Misschien weet u nog een wedstrijd welke het aankijken waard was. O, ja AjaxGo Ahead maar toen was er weinig publiek, geen sfeer en stond er niets meer op het spel, en toch was er de volle inzet van Ajax voor nodig om die wed strijd te winnen, iets wat ik in geen maanden had gezien! Ik weet dat de suggestie niet nieuw is maar kan het Ajax- bestuur niet beter de entreeprijzen verlagen bij wedstrijden waarbij weinig op het spel staat? Zou het verder niet wen selijk zijn om bij de K.N.V.B.-juniores-wedstrijden de ge luidsinstallatie te gebruiken voor het aankondigen van de opstellingen? Dit is reeds eerder aan de orde gesteld in het Ajax-nieuws. De reactie was instemmend maar van de uit voering hiervan heb ik nog niets gemerkt. Is het verder mis schien mogelijk een supportersclub op te richten waarvan het lid zijn bepaalde faciliteiten heeft? De aanbieding van dit schrijven is eigenlijk het in Ajax-nieuws geplaatste artikel van de heer Melchers. Ik geloof dat er maar weinig voetballiefhebbers zijn die het niet volmondig eens zijn met de inhoud ervan. Conclusie van de heer Melchers was dat er veel en snel moet gebeuren t.a.v. spelopvatting, bestuur etc. In ieder geval moet er spoedig beroepsvoetbal komen, welnu de K.N.V.B. heeft hoog van de toren geblazen dat er, ja er zou heel veel gaan gebeuren. Wie er nog in geloofd mag het zeggen. De K.N.V.B. in ieder geval niet, want die heeft de hele zaak weer netjes in de doofpot gestopt! Overigens de zoveelste maal getuigend van haar besluiteloze beleid dat zij voert, ik denk o.a. aan de gedane instructies aan scheids rechters om daardoor het spel aantrekkelijker te maken. Welnu het kan toeval zijn maar ik heb zelden in een seizoen zoveel malen slecht zien arbitreren als bij deze competitie. Was de N.B.V.B. maar gebleven; slechter had het m.i. toch niet gekund. Ik hoop nu maar dat Ajax met de ge noemde capabele verenigingen en met of zonder K.N.V.B. de belangrijke suggesties van de heer Melchers en anderen om tot beter voetbal te komen, kunnen verwezenlijken. Dan wens ik Ajax en naar ik hoop Feijenoord, P.S.V., Fortuna en eventuele andere gegadigden de sterkte toe om in eens gezindheid „spijkers-met-koppen te slaan". Hoogachtend A. J. M. van SCHOONHOVEN Vanaf deze plaats willen wij gaarne alle nieuwe jeugd leden, die het a.s. seizoen onze gelederen komen versterken, van harte welkom heten in onze vereniging. Wij vertrouwen dat zij door hun gedragingen, zowel bin nen als buiten de lijnen, de naam „AJAX" zullen hoog hou den en hopen dat zij door serieuze training, tesamen met hun overige Ajax-vrienden, erin zullen slagen ook dit sei zoen weer de rood-witte kleuren aan de hoogste mast te doen wapperen. Dit is niet gemakkelijk en kost veel opoffering. Maar daarvoor ben je per saldo lid van onze vereniging, want lid van Ajax zijn betekent „DE VERENIGING DIENEN!" Wij wensen jullie allen een buitengewoon prettig seizoen! Keuze-commissie Jeugdvoetbal Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Kantoor- en Bedrijfsmeubelen Weteringschans 185- 223 - Telefoon 249859-249250-249250-249259 - Amsterdam Kantoormeubelen - Kantoorartikelen Middenweg 97-99 - Telefoon 946097 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 19