agenda AF. C- AMS TER DAM voor de JAARVERGADERING van de LEDENRAAD van de A.F.C. AJAX, die wordt gehouden op donderdag 25 juni 1964 in de bovenzaal van het Ajax-Stadion. Aanvang 20.00 uur precies. (Indien nodig voortzetting op vrijdag d.o.v.) 1. Opening. 2. Notulen van de vergadering van 2 april 1964. 3. Jaarverslag secretaris. 4. Jaarverslag penningmeester. 5. Verslag financiële commissie. 6. Vaststelling van de door de financiële commissie goedgekeurde begroting. 7. Voorstel van het bestuur om het buitengewoon lid B. Tak te benoemen tot werkend lid. 8. Voorstel van het bestuur om de redactie van de artikelen 34 tot en met 40 van het H.R. als volgt te wijzigen: Artikel 34. De commissie is belast met de leiding van amateur-voetbal. Zij regelt, in overleg met het bestuur, alle zaken het amateur-voetbal betreffende, behoudens het bepaalde in de artikelen 35 en 36. Artikel 35. Het bestuur benoemt jaarlijks een commissie, welke is belast met de samenstelling van de elftallen, behorende tot het amateur-voetbal. Zij draagt de naam: keuze-commissie amateur-voetbal. Het bestuur wijst een secretaris voor deze commissie aan. Artikel 36. Het bestuur benoemt jaarlijks een commissie, welke is belast met de leiding van het juniores- en pupillenvoetbal. Zij draagt de naam: keuze-commissie jeugdvoetbal. Het bestuur wijst een secretaris voor deze commissie aan. Artikel 37. Bij de samenstelling van alle amateurelftallen heeft de aangewezen oefenmeester een adviserende stem. Artikel 38. Elk elftal ressorterende onder de keuze-commissie amateur-voetbal kiest vóór de le competitiewedstrijd een aanvoerder en diens plaatsvervanger. Artikel 39. Voor de elftallen ressorterende onder de keuze-commissie jeugdvoetbal worden de aanvoerders en hun plaatsvervangers vóór de le competitiewedstrijd door deze commissie aangewezen. Artikel 40. De secretarissen van de commissies, genoemd in de artikelen 35 en 36, dragen zorg voor de aanschrijvin gen aan de betrokken spelers en delen de uitslagen van de wedstrijden, voor zover nodig, aan de bond mede. Zij doen tevens mededeling aan de bond van de samenstelling van de elftallen, één en ander zoals is voorgeschreven. 9. Bespreking bestuursbeleid. 10. Bestuursverkiezing. Volgens artikel 17 van het H.R. moeten alle bestuursleden in functie worden gekozen. Het college bestaat uit: J. L. Melchers, voorzitter; J. H. Westrik, secretaris; G. Jurgens, penningmeester; P. van Deijck, J. C. van Dijk, A. A. M. Knijn, A. Kraan, Th. J. Muller en H. v. d. Pol. Aan de beurt van aftreden zijn: J. L. Melchers en G. Jurgens. Deze stellen zich herkiesbaar. 11. Verkiezing commissie betaald-voetbal. De commissie bestaat uit: P. van Deijck, J. C. van Dijk en A. A. M. Knijn. P. van Deijck treedt vrijwillig af wegens gezondheidsredenen. 12. Verkiezing commissie amateur-voetbal. De commissie bestaat uit: A. Kraan, Th. J. Muller en H. v. d. Pol. Aan de beurt van aftreden zijn: Th. J. Muller en H. v. de Pol. Th. J. Muller stelt zich niet herkiesbaar. 13. Verkiezing secretaris keuze-commissie amateur-voetbal. Secretaris is: W. F. C. Bruynesteijn. Deze stelt zich her kiesbaar. 14. Verkiezing financiële commissie. De commissie bestaat uit: J. de Boer Sr., C. Bouwens en H. G. A. Timman. Aan de beurt van aftreden is J. de Boer Sr. Deze stelt zich herkiesbaar. 15. Verkiezing enquête-commissie. De commissie bestaat uit: G. Jurgens, J. Koomen en P. Paternotte Sr. Deze stellen zich herkiesbaar. 16. Vaststelling contributies en bijdragen alsmede het entreegeld voor het lopende verenigingsjaar. 17. Vaststelling officieel orgaan. 18. Verkiezing van een redactie voor het officieel orgaan. De commissie bestaat uit: F. H. W. de Bruyn, D. Knegt en M. J. W. Middendorp. Deze stellen zich herkiesbaar. 19. Rondvraag. Voorstellen voor deze agenda dienen volgens artikel 54, lid 9 van het H.R. door tenminste 3 leden van de ledenraad uiterlijk 4 juni 1964 schriftelijk ter kennis te zijn gebracht van de secretaris. Kandidaten voor bestuurs- of andere functies kunnen tot uiterlijk 11 juni 1964 door 2 stemgerechtigde leden schriftelijk worden opgegeven aan de secretaris. (Zie artikel 16 van het H.R.). Aan de kandidaatstelling behoort een schriftelijke verklaring te zijn toegevoegd, waaruit blijkt dat de kandidaat een eventuele benoeming zal aanvaarden. Kandidaatstellingen die niet aan het bovenstaande voldoen zijn ongeldig. Amsterdam, 10 mei 1964. J. L. MELCHERS, voorzitter. J. H. WESTRIK, secretaris. Secretariaat: Kastelenstraat 21-1. Amsterdam-11.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 3