Van het SECRETARIAAT Harry Sacksioni Goud voor Frits de Bruyn Aangemeld als pupil: H. Asselt, A. Brugman, A. den Dood, J. de Groot, R. Haa- vekost, R. Jung, H. Kempers, K. J. Meijer, D. van Soest, F. van Soest, H. Swaab, J. Tak, P. J. de Vries. Van pupil gaan over naar de categorie juniores B: L. Boot, A. v. d. Bor, R. Haanstra, T. Kamlag, J. Kievits, G. Peeters, W. van Oorschot, T. Tielenburg, H. J. J. v. d. Tier, A. A. Timmer, D. D. Uitenbosch, J. C. Visbeek en P. H. v. d. Werf. Aangemeld als junior B: J. C. van Akkeren, C. Aldewereld, A. Biesing, K. Dekken, J. Fleur, G. de Goede, C. Gutkens, R. van Heerde, P. Hep- pener, G. Hese, D. van Heijningen, F. Homma, F. J. Jansen, H. Klaassen, R. Moerman, J. Offerman, A. Peereboom, J. Ruiterman, Y. Schuts, H. Tilman, W. de Wit, J. Wortel. Van juniores B gaan over naar de categorie juniores A: F. M. Andriesse, F. H. Berrier, L. H. Blitz, J. H. Bijlsma, J. F. Dear, J. J. J. Fleur, H. Hiekman, J. F. Hillegers, K. A. Hoeben, J. H. Nieuwenhuyse, R. J. Oldenziel, H. Post, G. J. de Rooy, S. Schellevis, E. R. E. A. Schemmeke, D. Tjepkema, D. M. Vleeshouwer, R. W. Werwijn en T. J. van Wijk. De volgens juniores B hebben bedankt: J. P. Buitenhuis, C. H. Visser, R. Volleert. Aangemeld als junior A: P. Breuker, A. R. Cohen, R. H. Hageboud, P. J. P. Noor- danus, Spaan, E. de Vries en W. de Wit. Van juniores A gaan over naar de K.N.V.B.-jeugd of seniores: T. Bogaart, A. J. van Eend, A. T. Nagel, A. Fens, D. M. Fiene, B. de Graaf, R. Grootenboer, H. v. d. Hilst, P. Jansen, H. v. d. Meijden, J. H. Meijer, G. H. Splinter, T. de Vries, P. de Waal en A. Wuurman. Onderstaande juniores A gaan voorwaardelijk over met een proeftijd van 1 jaar: H. F. Hess, H. L. D. Rodenburg, D. Schalm en J. Seegers. De volgende juniores A hebben bedankt: M. Hamburg, T. J. Pampfraat, J. Nagel, L. A. Lacroix, L. Reder, W. Snellen, T. J. D. Hilgers, E. Fokke, H. Snellen, W. Kok, F. J. Scheijde en R. J. Mol. Aangemeld als werkend lid: L, J. Cohen, J. C. de Groote, P. C. Keizer, A. Klepper, R. Kwast, J. J. Schrever en J. de Vos. Linnaeussiraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 145 Leidsestraat 4 SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) Inleverings-adresAjaxpool Het bestuur heeft ingevolge het bepaalde van artikel 11 van het H.R. beslist dat onderstaande juniores niet naar een hogere categorie overgaan, zodat hun lidmaatschap ver valt bij het einde (is 31 mei 1964) van het lopende ver enigingsjaar. Juniores B: H. H. Beijnes, R. J. M. Claus, F. Dargel, R. van Huizen, B. W. Jaring, W. P. Kramer, K. W. van Mourik, C. A. J. van Neck, J. Nieuwpoort, A. F. de Nijs, N. Schill, F. P. Schutter, M. K. v. d. Velden, J. M. Voigt, R. Vriens, A. Zeallerhof, M. Th. Zurhake, R. Albers, M. Aukema, J. C. Decades, M. Kool en K. Slootmaker. Juniores B: C. J. Bachofner, R. H. W. Claus, R. D. van Craaikamp, R. M. M. Heeres, E. J. Heijens, A. Jaring, F. van Metelen, C. K. Overweg, J. W. L. Prevoo, H. G. Schake, R. Schnitker, H. F. Schuts, P. Theunisse en G. L. Uitenbosch. MEDEDELING INGEVOLGE ARTIKEL 15 VAN HET H.R. Geschorst door de K.N.V.B.: G. Worst, Palmgracht 15, met ingang van 5 mei 1964 ge schorst tot de dag, volgende op die, waarop het le elftal 2 achtereenvolgende bindende wedstrijden zal hebben ge speeld. Mocht het le elftal geen 2 bindende wedstrijden meer hebben te spelen, dan eindigt de straf 1 juli 1964. Wegens bij herhaling op- en aanmerkingen maken over de leiding en irriterend lachen zowel tegen de scheids rechter als tegenspelers tijdens, alsmede na afloop van de wedstrijd Velox 3Ajax 3 toen hij het speelveld ver liet een onhebbelijke opmerking makende aan het adres van de scheidsrechter. A. de Wit jr., Hoek van Hollandstraat 24, wegens als aan voerder onvoldoende medewerking verlenen aan de scheids rechter na afloop van de wedstrijd Velox 3Ajax 3, met ingang van 14 mei 1964 geschorst voor 2 wedstrijden voor waardelijk, zulks met een proeftijd van 1 jaar, dus tot 14 mei 1965. Bovendien met ingang van 14 mei 1964 voor 6 maan den, dus tot 14 november 1964, het recht ontzegd aanvoer der van een voetbalelftal te zijn. Op zichzelf vind ik het niet zo'n geweldige prestatie om 40 jaar in één betrekking te blijven. Het is alleen maar een kwestie van doorgaan met ademhalen en de job vast houden. Dat er echter uitzonderingen op deze regel bestaan, en dat Fris de Bruyn één van deze uitzonderingen is, behoef ik u zeker niet te vertellen. Zij, die het grote voorrecht hadden veel met Frits om te gaan, hebben hem leren kennen als een trouw en eerlijk vriend, en in zijn werk als een man met een enigszins ouderwets aandoend plichtsgevoel. In Ajax heeft Frits jarenlang als een „echte" werker in de voorste linie gevochten, als Bestuurslid, Lid van diverse Commissies, en bovenal was (en is) hij bekend als Club bladman no. 1, Brown. Vaak vinnig, ongemakkelijk voor tegenstanders, maar altijd eerlijk, zonder vriendjespolitiek. Onze waardering verkreeg hij dit jaar in zijn verdiende benoeming tot Erelid onzer Vereniging. Door de combinatie van al deze goede hoedanigheden is Frits nu in het bezit gekomen van de gouden ere-medaille verbonden aan de Oranje-Nassau Orde. Een hoge waar dering voor een goed mens, maar boven alles een onder scheiding, die maar zelden zo juist bij de juiste persoon terecht is gekomen. Frits, namens geheel Ajax onze hartelijke gelukwensen, draag dit goud nog heel veel jaren in goede gezondheid te midden van al diegenen die je zo na aan het hart liggen, en vergeet niet, dat Ajax je nog lang niet kan missen. J. L. MELCHERS, Voorzitter A.F.C. Ajax 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 10