IN MEMORIAM Juniores A 4 ongeslagen kampioen Van links naar rechts: gehurkt Berke, Heeres, Mol, Ensing en Fiene; staande Van Wijk, Schopenhauer, Van Beek, De Waal, v. d. Meyden en Witte maakt. Hierna is het, voornamelijk door de steeds feller wordende wind, welke zeker ook de referee beïnvloedde in z'n beslissingen, een troosteloze vertoning geweest, met een naar alles trappend D.C.G. Iedereen was dan ook blij toen het laatste fluitsignaal geklonken had. Eindstand 02, waarmede wij een verdiende revanche behaalden. Hiermede wil ik nog hulde uitbrengen aan onze suppor ters, die altijd (en zelfs onder deze slechte weersomstandig heden lieten ze ons niet in de steek) met ons „meetrekken", en mijnheer Jurriaans, mogelijk is het de volgende keer beter weer G. A. SPLINTER Na het behalen van het ongeslagen kampioenschap van de Juniores A4 wil ik hierbij namens ook diegenen, die ge regeld onze jongens hebben vergezeld en in weer of geen weer altijd trouw van de partij waren en vaak hun aan moedigingen, als dit nodig was, lieten blijken, een korte blik werpen op de wedstrijden die achter ons liggen. Vele wedstrijden werden met groot verschil gewonnen en dan komt de vraag al gauw van: nu de tegenpartij was niet veel, en bij enkele wedstrijden was dit ook wel het geval, maar er zijn ook wedstrijden geweest dat onze jon gens door hun goede spel en goed combinerend ons van menige wedstrijd hebben laten genieten en werd de tegen partij volkomen overspeeld en wat ook zeer belangrijk is in de sport, er werd in goede geest en verstandhouding door onze jongens gespeeld en goede vriendschap is een zeer belangrijk punt in een teamsport en dit heeft volgens mij dit prachtige resultaat tot gevolg gehad. En hierbij wil ik het dan laten. Alle spelers worden van harte bedankt voor de achter ons liggende wedstrijden, die bij ons een prettige herinnering hebben achtergelaten. Sportgroetend, DE TROUWE AANHANG D.C.G. Al—AJAX Al Bijzonder jammer was 't, dat deze wedstrijd geleid werd door een meer dan aardige man, zo aardig zelfs, dat hij de grootste grofheden toestond, met alle gevolgen van dien. Het is dan ook een onaangename en rommelige wedstrijd geworden, waarin de onregelmatigheden elkaar in steeds sneller tempo opvolgden, onregelmatigheden, waarbij ook wij niet steeds vrijuit gingen. Het allerergste was echter, dat onze Dick v. d. Stroom het slachtoffer werd. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht met een kuitblessure (de verplegers konden niet vaststellen wat er precies aan de hand was). In elk geval wensen wij Dick het allerbeste, hetgeen tevens geldt voor Henny Heerland, die in de aller laatste fase van de strijd ook behoorlijk geblesseerd raakte. Toch hebben onze jongens deze moeilijke uitwedstrijd met 20 gewonnen. Voor de rust door een doelpunt van v. d. Stroom, die een fout in de verdediging van D.C.G. zeer attent afstrafte. Na de rust ons tweede doelpunt uit een scrimmage, die volkomen onoverzichtelijk was. Wij hebben de puntjes dus binnen en zouden tevreden moeten zijn, ook al, omdat de weersomstandigheden be droevend waren. (Gerrit Splinter beweerde windkracht 10, maar die maakt wel meer een grapje). Toch moet 't mij van het hart, dat een paar Ajacieden met spoed moeten leren zich te beheersen in woord en daad. Ik weet dat jullie 't erg moeilijk hebben gehad, doch neem een voorbeeld aan je kameraden, die onder de meest onaan gename omstandigheden hun zelfbeheersing bewaren. Be geef je zeker niet in debat met toeschouwers, hoe gemeen en chauvinistisch hun opmerkingen ook zijn. Bedenk dat wij Ajacieden een naam hebben op te houden! C. E. J. B-Juniores V.V.A. 1—AJAX 1 0—4 Om tien uur betraden we het regenachtige V.V.A.-terrein om een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. Alhoewel In de loop van de laatste maanden ontvielen onze vereniging door de dood vier trouwe leden. De namen van deze clubgenoten, wier nagedachte nis bij ons in hoge ere zullen blijven, luiden: G. van Heusden G. Meinders H. Winkler J. de Vries. Zij rusten in vrede. HET BESTUUR DER A.F.C. „AJAX" 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 7