cup-kopzorg xe schoenen Koopt uw haard of kachel J. G. KRISTIANS YITas het D.W.S. van Huisman niet een club van duim omhoog waar Rood-Wit graag over huis kwam want hoewel 't er nooit om loog bleef het fair bij alle felheid: EERLIJK, VAARDIG VOETBALSPEL! Toen, wie lag op volle snelheid niet kreeg onderuit een lel. D.W.S. is steeds een nette club die iedereen graag mag. Waar men in 't bizonder lette op bizonder goed gedrag. Wie hier een onvoldoende kreeg op 't D.W.S.-rapport, wie verzuimt (of ook, wie boende) nooit echt D.W.S.-er wordt. Door de bank thans D.W.S. is nog de club die 't vroeger was. Maar weet u wat nu zo'n pest is, als de enkeling uit de pas lopen gaat, de hele ploeg er dan op aangekeken wordt, van de sprinter tot de zwoeger. Want zo gaat dat in de sport. 't Is ermee als met het spreekwoord van de appel in de mand, die, daar hij de hele kweek stoort, maakt „het gave fruit tot schand' Elke speler is geen parel, zelfs geen appel-zonder-smet. Zelfs geen Bram en zelfs geen Karei! Ook voor Ajax geldt die wet. Ajax dat nog ongeslagen was vóór Paas in eigen huis, dat met zeven nederlagen niet meer altijd geeft „niet thuis", dat nu toch wel heel onzeker voor de competitie speelt. Gaat het mikken op een beker die een slok op 'n borrel scheelt? Maar dan hier niet weggegeven, weggegooid 'n gewonnen kans. Liever voetbal weer bedreven als een club die is wat mans. Good luck bij dit nobel streven dat de moeite is voorwaar. Dus nog even alles geven door meer dan één zucht gedreven. Laatste loodjes wegen zwaar! B. S. LE MARCHÉ Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 145 Leidsestraat 4 bij de smid, hij is de vakman Reguliersgracht 35, Amsterdam-C., Tel. 233079 Alle merken in voorraad Reparatie en Schoonmaken 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 13