Hera-klets-klets Van Geen weergoden als Pluvius en Thialf zijn nalatig. Ze zijn als de Vesuvius, ze „werken" overmatig. 't Is waar dat zo'n Vesuvius de meeste tijd staat statig. Doch Thialf en ook Pluvius storen ons regelmatig. Zodat ik maar beweren wil dat zij de laatste jaren door telkens weer een nieuwe gril „des mensen lot niet sparen". Dan gaat het helemaal niet door. Dan half de competitie stagneert echter gehéél, dit door de stand en de positie. Wie 1 maart dus niet spelen hoeft wijl hij reeds heeft gespeeld, krijgt als hij op het veld vertoeft een bietenakkerbeeld. Er gaan dan ook veel stemmen op die schreeuwen: ONDERBREKEN! Maar dan wel eerst met vóór je stopt, de „weermaker" gaan spreken. Genoeg, genoeg, 't is heden maart! 'k Sla de kalender op en zeg, al roer je met je staart wat doe je met je kop? Ik duim dat het bij Heracles weer zó mag zijn gesteld dat door goed spel ontstaat succes, dit mede door 'n goed veld. Maar Heracles wenst zijn „revans" voor Meerse 70; vecht bovendien voor elke kans nu Sparta niet meer dul doch fel de strijd heeft aangepakt om 't noodlot te voorkomen. En als ook Ajax nóg meer zakt: Wég kampioenschapsdromen! Als nu de strijd met Heracles verloopt zoals wij wensen komen bij AjaxD.W.S. „iets" meer dan 't aantal mensen dat Ajax aan de Middenweg kan bergen, reken maar. Het Stadion brengt ons geen pech mits tanden op elkaar! Stil! Almelo is aan de lijn. Hoe zouwen ze 't daar rooien? Ze zullen wel gewaarschuwd zijn, doch vriezen kan 't of dooien Het dooide, o hoe dooide het! Voor Ajax dan althans. Eén keer moest Bertus slechts naar 't net maar 't was voldoende tot en met. Wie die er nog op Ajax wedt? Met D.W.S. meer mans? Na-Schrikk(el)ende dag, l-3-'64. B. S. LE MARCHÉ 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1964 | | pagina 19