KIENAVOND.... De letterlijk en figuurlijk „smaakvol" ingerichte prijzentafel, die de Clubavond-Commissie ook dit jaar weer had „versierd", dank zij vele milde gevers en geefsters I Dit traditioneel gebeuren was ook deze keer weer een feest van gezelligheid en vooralspanning. In de fraai versierde benedenzaal (hulde!!) met „candle light" en aan het eind de bekende tafels waarop op de even bekende wijze weer prachtige prijzen waren uitge stald, hing de echte „kiensfeer"Hoeden af voor de Clubavond-Commissie, versterkt met Arie Zwang die het, nu al zovele jaren presteert een werkelijk onnavolgbare hoeveelheid aantrekkelijkheden te bemachtigen, die onze kienavonden zo'n bijzonder tintje geven. Alleen over de opkomst kunnen we niet zó enthousiast zijn; niet dat de zaak slecht bezet was oh neenmaar we misten toch vele bekende gezichtenPrijswinnaars (sters) van vorige jaren...!! Kom lieden... noteer alvast in uw agenda 1964, dat u volgend jaar weer present bent. Speaker La Fleur, deed weer op de hem bekende wijze de spanning stijgen. Twee rondes lang een rode en een zwarte Hoe hij het echter klaar gespeeld heeft met dat no 45, is ons nog een raadsel En het zat er toch werkelijk in Ja, dat is nu eenmaal de greep van het gelukof niet (Ton!!) Als we vanaf deze plaats de milde gevers nog eens recht hartelijk danken voor hun goede gaven, dan willen we daarbij speciaal de heer Asbeek Brusse noemen. Ieder jaar weer zorgt hij voor „top-prijzen" terwijl hij ook nog op andere wijze met-milde-hand-geeft Het deed ons daarom bijzonder veel genoegen dat hij in de eerste ronde tot de „eerste-vijf" behoorde, waardoor hij in het bezit kwam van een enorme delicatessen-mand. Heer en mevrouw Asbeek, nogmaals zeer bedankt. Om circa half twaalf was de pret weer voorbij Aan de Clubavond-Commissie en haar gast: Arie Zwang (laten we niet vergeten dat ook mevr. Zwang in de hulde dient te delen, gezien haar werkzaam aandeel) onze com plimenten voor de uitstekende organisatie, onze erkente lijkheid voor het vele dat zij voor deze avond wist op te brengen en gaarne TOT HET VOLGEND JAAR!! T. M. Kantoorartikelen Doorschrijfsystemen Schrijfmachines Tel- en Rekenmachines Kantoor- en Bedrijfsmeubelen Weteringschans 185- 223 - Telefoon 249859-249250-249250-249259 - Amsterdam Kantoormeubelen - Kantoorartikelen Middenweg 97-99 - Telefoon 946097 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1963 | | pagina 9