De verjaardag van Sint Nicolaas Zaterdag 30 november j.l. was het weer zover De Hoog-bejaarde heer uit Spanje, die zijn verjaardag altijd in Holland pleegt te vieren, vergeet daarbij nimmer een bezoek aan de Ajax-Veste, waarin onze jeugdigste- jeugd, aangevuld met peuters van leden e.a. ook dit jaar aanwezig was. Men heeft zich wel eens afgevraagd, wat die „Ouwe" toch bezield Speciaal naar Holland komen en dan op zijn zoveelste (hoeveel geboortedag nog een hoop weggeven ook En niet zulke prutscadeautjes Zou-ie zo'n ruime A.O.W. hebben Hoe het ook zij, dit Oer-Hollandse feest is en blijft Het is leukvoor Jong en Ouden voor de winke liers Ja, zo stapte hij om half-vier binnen, met zijn trouwe Zwarte Piet. Dat dit duo zijn werk goed wilde doen bewijst wel het feit, dat Piet, om er zéker van te zijn dat hij straks de pepernoten voor de Ajax-Jeugd op de juiste wijze zou kunnen gooien, met Sint eerst nog even naar het Rem- brandtplein ging om op de kegelbanen van „Saint Ger main zich wat los te maken met „Alle-Negen". Dat daarbij de oude Sint zich niet kon beheersen en ook zijn goede „worp" bewees, kunt u op de foto wel zien. De middag, die verder in het teken van de film stond, slaagde uitstekend. Nieuwe gezichten in de „top" als die van de heer Jur- riaans (Jeugd) de heer Westerik (Secretaris) en niet te vergeten Mr. Rowley kwamen allen met St. Nicolaas ken nis maken Verder waren er vermanende woorden van de Goed-Hei- ligman aan pingelaars en praters en andere „onregelmatig heden Rest ons in de eerste plaats nog een woord van dank aan het echtpaar Boudrie, dat met zijn staf weer voor een fraaie versiering en prima service zorgde. Dank ook aan „For mosa" voor de lekkernijen Dank aan de heer Tjepkema voor zijn medewerking. Dank aan allen, die tot het welslagen bijdroegen Tot het volgend jaar maar weer. T. M. Sint Nicolaasfeest in ons stadion. Mr. Rowley maakt kennis met Sint en Piet 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1963 | | pagina 18