DEXTRO-ENERGEN m mr H JUWELIERS Bouwmeester 0* Ad leuterum Spionage bij Ajax? Dankbetuiging VS? N l! h |fl Gerrand Heiligeweg 1 2, Amsterdam-C Telefoon 36541 mistroostig rond en begon: „Ik had al de pest in, want D.W.S. verloor de verliezersronde en werd vierde. Toen kregen we de finale tussen Ajax en een buitenlandse club (de naam weet ik niet meer meneer, maar misschien was het Liersche?Het was een spannende wedstrijd en ze had den allebei de kans om te winnen. Toen, tegen het einde opeens een doorbraak van Ajax een schot en g o a l! Op dat moment werd dé tribune zo'n beetje afgebroken en„Stop!riep ik, „Man, je gaat me toch niet vertel len, dat er achter je vader een oude heer stond, die opsprong een kreet slaakte en in zijn vreugde de hoed van je vader's hoofd greep en fijn frommelde?" Asjemenoude man keek me stomverbaasd aan, „hoe weet u dat?" „Omdat dit mijn Grootvader was, Petrus, van het gereserveerde gedeelte. Maar hij heeft hem betaald, want ik liep die zondag z'n kwartje mis en de week daarop verloor Ajax en ik heb het nooit meer gekregen". „Ja", zei de man, „ik zie het nog voor me: vader stak z'n hand in z'n zak, haalde daaruit een hoopje geld en zei: „Hier, da's voor jou, dat kwartje, want die Ouwe heeft het ruim betaald". Toen begonnen we allemaal te lachen en vader heeft de volgende dag een nieuwe hoed gekocht". „Mijn kwartje" dacht ik en we praatten in de inmiddels weer op gang gekomen taxi nog wat door over toevallig heden en de oude voetbaltijd. Hij reed mijn nummer voor bij, zette de meter stop en draaide de auto om, tot ik voor m'n kantoor kon uitstappen. Hij keek niet eens naar wat ik hem betaalde, maar zijn ogen straalden. „Goeie zaken meneer" riep hij uit het portierraampje, „ik ga het direct m'n maats vertellen, hoe bestaat het! Toen ik daar op het trottoir stond, kwam er net weer zo'n stortbui. Uit de Hemel. Van Petrus. WIM („Wim" hartelijk dank voor dit artikel. Gaarne houden wij ons voor verdere pennevruchten aanbevolen Red.). Aanvankelijk waren wij van mening dat de heer Pagano zich zou terugtrekken uit dat onderdeel van de radiorepor tage dat vrijwel a l'impro viste moet worden verricht. Deze onze mening vatte post direct na het conflict met de bond. Een volkomen verkeerde mening van ons. Heel het heilig officium stond achter de gewraakte pers broeder. Als één man. De bondssecretaris-penningmeester mocht het grootste gelijk van de wereld hebben, met pers zaken zei men had hij zich niet te bemoeien. Alsof het daarom ging! Waarom het wel gaat wordt hierbij weer eens gedemon streerd met een staaltje uit 's heren Pagano's verslag van de wedstrijd N.A.C.Sparta op 22 september j.l. En wel bij 32 voor N.A.C. (tevens de eindstand) toen er nog een mi nuut of vijf te spelen was. Van dit soort staaltjes zouden er trouwens ettelijke gegeven kunnen worden doch de navol gende baarlijke nonsens aan de microfoon toevertrouwd spant wel de kroon: „De voorsprong van N.A.C. is volkomen gehandhaafd „dank zij het stug verdedigen van de achterhoede van Spar- „ta, in 't bijzonder van doelman Doesburg." En nu zwijgen we nog maar over het steeds weer in her halingen vervallen. Het was weer niet om aan te horen. Echt, „ad leuterum". Hoe lang nog? B. S. LE M. Het staat nu welhaast vast dat er bij ons spionage be dreven wordt. Immers, het is niet wel mogelijk dat het be stuur langs volkomen legale weg aan de weet is gekomen dat juist 19 september j.l. de dag was dat B. S. Le Marché en diens betere helft veertig jaar lang de huwelijksboot hebben bevaren. Voor de getoonde belangstelling, culminerend in een enorme fruitmand die méér inhield dan fruit alleen, zegt dit echtpaar, nu eens niet onder een andere naam schuil gaand, bestuur en leden hartelijk dank. ANDRÉ B. MELCHERS H. MELCHERS-METZELAAR Voor de vele blijken van belangstelling bij het overlijden van mijn onvergetelijke echgenoot, Jan Elzenga, ondervonden, betuig ik mijn hartelijke dank. Mevrouw Elzenga DEXTRO ENERGEN is pure druivesuikerpdie razendsnel wordt op genomen in het bloed en als glucose wordt opgestapeld in de lever en de spieren. Daar vormt het de direkte energiebron voor ons lichaam, waarvan de prestaties en het uithoudingsvermogen afhankelijk zijn. DEXTRO ENERGEN is de veilige, verantwoorde „oppepper"! per pakje met 6 dubbelta- bletten 50 ct. bij apotheker en erkende drogist. LI

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1963 | | pagina 12