Niessen Jan Bron Ajax en Father Brown Wortel s Boekhandel Sport- en Schaats-artikelen Ditmaal houd ik u geen spiegel voor van wat ons Eerste deed. Want dan maak ik mij maar kriegel naar ik uit ervaring weet. Ook schijnt kentering gekomen: G.V.A.V. èn M.V.V. brachten winst ons, maar potdome nog geen wensdroom-spel, o nee. Prins terug was weer 'n versterking, dat is zeker buiten kijf. Hij vergeef mij de bemerking: „Shut up!", asse mof zo stijf... „Ach, kon hij z'n mond toch houwen" hoorde je van man en vrouw toen ze hem weer zagen sjouwen met de bal als aan een touw. Weliswaar kwam in dit treffen wel „een grote back" van pas, doch men dient wel te beseffen: Een die meestal achter was Nu genoeg van badineren of wat er voor door moet gaan. Buiten Sparta, waar w'ons weren, trekt ons iets heel anders aan. Weet dan mensen, dat de schrijver van wat „Ons Kroniekje" heet hoewel blakende van ijver ditmaal zelf geen (voet)bal weet. Brown werd in de boot genomen door Neuritis, een meneer van wie hij niet af kon komen; telkens stak die vrijer weer. Dat verlamt en maakt het lopen tot een fictie voor een tijd. Doch zo'n Brown laat zich niet slopen en heeft onder ons gezeid op elkaar gedaan zijn kiezen deels uit wilskracht deels van pijn. Die Neuritis gaat verliezen of vriend Brown zou Brown niet zijn. Mopperen als je wat weken liggen moet op rug of zij is een heel vervelend teken, dat is er dan ook niet bij. Ik weet lui die twintig jaren zittend liggen op hun krent. Maar die zijn Frits, God-bewaar-je, door en door eraan gewend. Dit alleen ter illustratie als de moed je mocht ontgaan, want je hele alteratie is weer binnenkort gedaan. 'k Wek de leden op te SCHRIJVEN! Juist de man die altijd trouw ons vertelde op een wijze zoals 't ons niet lukken zou. Onlangs roemde Van den Berg in het Officieel Orgaan Brown's Kroniek nog, die hij erg knap en beeldend vond gedaan. Maar Brown had het niet gelezen. Want zó is die jongen wel. Frits, weer spoedig beter wezen en dan niet direct gaan racen Nee, spring nu niet uit je vel. Rot Neuritis, go to hell. B. S. LE MARCHÉ Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 43 Haarlemmerdijk 145 Voor al uw kantoorartikelen en boeken naar Sumatrastraat 48, Amsterdam-O., Tel. 57427 Verzorging van abonnementen op alle binnen- en buitenlandse tijdschriften Bromfiets aankoopproblemen Utrechtsestraat 1 34, Amsterdam, Telefoon 39239 lost ze voor U op Keuze uit 60 modellen Diverse leuke Occasions Grafische Kunstinrichting Prinsengracht 486/88, Amsterdam Telefoon 39550-242696 Privé 36510 Fabrikant van: CLUBVLAGGEN, HERINNERINGS VAN TJES, EMBLEMEN, RUGNUMMERS, enz. Sporthuis HERTENKAMP Op vertoon van Ajax-diploma 10 pet korting Retiefstraat 39 (naast Pretoriusstraat) Amsterdam-O., Tel. 947929

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1963 | | pagina 7