AJAX N.A.C waar de Keizer" de bal verliest aan de Bredase verded Het tweede volgde het goede spoor van Ajax 1 de vorige week in Groningen. De G.V.A.V.-reserves moesten ook bui gen voor het Amsterdamse rood-wit, en wel met 10. Dat was goed werk. Ajax 3 is wat van slag. Na de nederlaag van vorige week, werd het vandaag een 11 gelijkspel tegen Blauw- Wit 3. Nu zijn de Stadionbewoners wel mede-runners voor de bovenste plaats en uit dat oogpunt bezien is die 11 dus zo gek nog niet, maar we gaan zo langzamerhand naar het einde en dan „spreken de punten Ajax 4 kwam met een 31 zege uit Hilversum terug (Donar 2) en blijft dus zijn woordje meespreken; Ajax 5 liet één veer of wel 1 punt tegen De Spartaan 4 uit (22). Ajax 6 tenslotte, het team van correspondent v. d. Toorren had er goed het oog in; Neerlandia 3 werd met 71 het slachtoffer. Er zat dus met recht „schot-in" De K.N.V.B.-juniores herstelden zich op Koninginnedag van de nederlaag tegen Blauw-Wit. Het elftal van Hermes uit Schiedam kreeg een 21 nederlaag te slikken. Zondagmiddag 12 meiMoederdag maar als we om 4 uur 's middags op de K.R.O. afstemmen „helpt er geen lieve moeder aan" we staan met nog een klein kwar tier te spelen achter met 21op Spangen tegen Sparta. En als scheidsrechter Roomer „inrukken" blaast is de stand zoals ze was 21 voor de Spartanen, d.w.z. dat we nu zeven punten op deze koploper achter staan en dus eventuele Europa-cup-illusies in de bekende „rook" kun nen zien verdwijnen. Ja, meneer de optimist, we wetenals! en als! theorie. Praktisch geven we er geen cent meer voor. Jammer. Tegenover zekere gemotiveerde kritiek zouden we toch ook willen stellen, dat vooral in de laatste ont moetingen, zo ook weer tegen Sparta, Vrouwe Fortuna nu echt niet gek op ons geweest is. U weet, als het ons goed gaat, is men zo gauw geneigd te zeggen dat Ajax een „mazzel-club" is Laten die schreeuwers nu fideel blij ven en erkennen dat we door een behoorlijke dosis pech zijn achtervolgd. Jammer ook vond Feijenoord de 21 uitslagDe her haling van een nieuwe Europa-cup-gevecht, althans voor het volgend seizoen kwam door ónze nederlaag voor Van Kerkum c.s. op lossere schroeven Of had u toch weer gaarne „woorden en daden" ge hoord Ajax 2 heeft de goede smaak te pakken. Excelsior werd op de Middenweg een 20 nederlaag toegebracht. Daar N.A.C. 2 verloor kwamen onze reserves aan de kop met twee punten voorsprong. Ajax 3, het eerste amateur-team, pikte Hollandia met 21 in de kuif, daarmede dus de wens te kennen gevende, distilleerderij likeurstokerij wijn- importhandel AMSTERDAM DHOVEN 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1963 | | pagina 3