Televisie Gaarne even Uw aandacht Radio en Gramofoona n.v. The Electric Gramophone JUWELIERS Bouwmeester Gerrand I Grepen uit de Bestuursvergaderingen Nov.-Dec. 1962 Aan verzoek B.V.V. om deelname aan Jeugdtoernooi kan niet worden voldaan. Ook S.V.V. moeten teleurstellen met betrekking tot dit punt. Met Stichting Voorland nieuwe overeenkomst gesloten voor de huur van twee velden voor één jaar, eindigende 31 augustus 1963. Van vele zijden bewijzen van medeleven ontvangen bij overlijden van de heer Jack Reynolds. Aan het verzoek van enige Engelse schoolelftallen tijdens Paasdagen wedstrijden bij ons te mogen spelen kan niet worden voldaan. Op verzoek van K.N.V.B. zal aan dr. Jochems, econoom, worden toegestaan inzage te nemen van onze boeken ten einde enig cijfermateriaal te vergaren. Go-Ahead per 1 december 60 jaar. Zullen acte deprésence geven. (Ook van deze plaats oude tegenstanders uit lang vervlogen dagen onze hartelijke gelukwensen). Jeugdspelers Boomgaard, Van Dijk, De Haan en Strijks werden uitgenodigd voor deelname aan trainingskamp te Zeist. Te houden tussen Kerst en Nieuwjaar. Aan A.D.O.-jeugdtoernooi (7, 8 en 9 juni a.s.) zal door ons worden deelgenomen. De heer mr. De Roos zegt dank voor attentie bij afscheid als wethouder onderwijs en benoeming tot lid van Raad van State. Van K.N.V.B. ontvangen trainers-licentie voor de heer P. Gruber tot 13-7-'63. Volewijckers dankt voor attentie bij overlijden van haar trainer de heer D. de Jongh. Voor verwarming bestuurskamertje Voorland zal een Aladin-vergasser worden aangekocht. Een vertegenwoordiger van de Israëlische Voetbalbond heeft ons uitgenodigd tot het spelen van wedstrijden in Israël in juni 1963. Zullen slechts speciale schriftelijke uit nodiging van de Israëlische Staat in behandeling nemen en eerst daarna decideren. Aan de firma Bianchi zullen 12 steunen voor draaghek- ken worden besteld. Junior G. de Booy dankt voor prettige St. Nicolaas- middag. Aan Feijenoord-jeugdtoernooi op 25 en 26 mei a.s. zal worden deelgenomen. Aan de Joodse Contact Commissie Rivieren Zuid zal op haar verzoek een tiental onoverdekte zitplaatsen worden geschonken voor wedstrijd AjaxVolendam. Voorzitter geeft verslag van een onderhoud ten stadhuize omtrent een in het voorjaar te houden algemene uitwisse ling AmsterdamParijs. Op het programma staat o.a. een wedstrijd AjaxRacing Paris. Voetbalvereniging „Noordwijk" verzoekt om wedstrijd eerste elftal in de maand juli of augustus te Noordwijk. Zullen condities vragen en dus aangehouden. Speler L. Goudsmit voorwaardelijk voor een wedstrijd geschorst. Kosten ad 7.50 dienen door hem betaald te worden. De heer S. Tump dankt voor belangstelling tijdens zijn De heer T. H. Hartel bedankt als werkend lid wegens verhuizing naar Mijdrecht. Aan het verzoek van de heer G. Stroker tot het vertonen van een voetbalfilm kan geen gehoor worden gegeven. De secretaris van de Supportersvereniging wil onderhoud met bestuur. Kan gebeuren. Zaterdag 22 december receptie N.A.C. ter gelegenheid van 50-jarig bestaan. Indien mogelijk zal voorzitter ter receptie gaan. Aan N.A.C. onze hartelijke felicitaties met bereiken mijlpaal 50. Sportclub Amsterdam, vereniging van militaire oorlogs slachtoffers als burger-invaliden zal een bedrag worden geschonken als bijdrage voor te houden toernooi. Aan uitnodiging van D.W.V. voor deelname toernooi op Koninginnedag kan niet worden voldaan. De heer T. Mulder, voorzitter scheidsrechtersvereniging Amsterdam, ter vergadering. Het krantenbericht over het grote aantal scheidsrechters hetwelk de wedstrijd Ajax D.O.S. bezocht, verwonderde hem zeer. De heer Melchers geeft een uiteenzetting. Gezamenlijk zal getracht worden om tot goede oplossing te komen. Besloten de heer C. Jurriaans, oud-Ajacied, tot buiten gewoon lid aan te nemen. Junior Landstra bedankt als lid van onze vereniging. Van mevr. Reynolds dankschrijven voor medeleven bij overlijden van haar echtgenoot. De heer J. Bindt dankt voor attentie tijdens ziekte. Ook de heer P. Gruber zegt dank voor betoonde belangstelling i.v.m. auto-ongeluk mevr. Gruber overkomen. Speler H. J. Schipper tussentijds contract gegeven. Voorzitter bespreekt financiële resultaten lopende sei zoen. Alhoewel niet ongunstig, maant hij tot uiterste zuinig heid. Niets meer aan de orde zijnde, BROWN (directie: Jaap van Praag) Spui 6 - Telefoon 245105 - Amsterdam-C. Heiligeweg 1 2, Amsterdam-C Telefoon 36541 1 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 15