CO BERGMAN A.v.WEES&Zn. Voorverkoop AJAX P.S.V. Zor-reg-dat-U-er-bij-komt Herstel 1 Dankbetuiging Burgerlijke Stand der Linden aan het hoofd, op kansen. Het doelpunt van Kruin was er een voorbeeld van. Door een blessure van één onzer spelers was even de concentratie verbroken en het Utrechtse doelpunt, nog een fraai doelpunt ook, was er. En dat is, in een notedop, de kracht van D.O.S., waarbij niet vergeten mag worden, dat een dubbele spil-spelletje ook in de Utrechtse lijn ligt. Over de match nog het volgende: het is een boeiend gevecht géwordén, waarbij al spoedig aan het licht kwam, dat ons team voetbal-technisch beter was. De vleugel SwartGroot speelde weer heel knap en Petersen, Prins, Kees Groot konden elkaar goed vinden. Co Prins zat overal en kreeg weer de volle mep. D.O.S. trof het niet, dat onze gehele defensie in prima vorm was. Hoogerman, Smit, Ouderland, Schaaphok, Pronk en Muller gaven de Utrechtse voorhoede weinig kans, waarbij opviel, dat Ton Pronk in internationale vorm speelde. Ook Muller en, we kunnen gerust zeggen natuurlijk, Werner Schaap hok, lieten prima spel zien. Kees Smit speelde rustig en betrouwbaar. Piet Ouderland had een hele kluif aan de snelle Kruin, maar Piet loste de moeilijkheden vrijwel steeds goed op. Bertus Hoogerman heeft een paar wonder baarlijkste saves verricht en veel tot de zege bijgedragen. Petersen, die enige malen lelijk werd genomen en op een gegeven moment dat niet langer nam nooit eigen rechter spelen Peet (soms is dat erg moeilijk) scoorde met medewerking van doelman Van Zoghei één nul. Een lelijke slip van deze prima goalie. Co Prins, die al vele malen tegen de vlakte was gewerkt, revancheerde zich, door na het passeren van enige tegenstanders, nummer twee in het net te deponeren. De speeltijd was toen reeds voor een groot deel verstreken. Geen kou meer aan de lucht, dachten we. D.O.S. was het daar niet mee eens, vooral niet toen het hierboven vermelde doelpunt tot stand was ge komen. Utrecht viel verwoed aan en Pronk met zijn helpers moesten in de verdediging. Het spel werd rommelig en har der. Co Prins ging voor vele tellen neer en kon alleen nog maar wat over de grasmat schuiven. Met praktisch tien man aan beide zijden, Van der Linden huppelde ook nog wat mee, ging het op het eindsignaal af. Zowel Ajax als D.O.S. kregen nog enige kansen, maar de score bleef onveranderd. Door een beter doelgemiddelde staan we aan de kop. Zor gen, dat we ook door meer punten aan de kop blijven, vrienden, 't Zou voor de heer Gruber, die ook wel eens een kampioenschap wil meepikken, wel leuk zijn. Ajax 2 blijft lijstaanvoerder Sparta 2 goed volgen. Het laatste wapenfeit was een overwinning op Blauw-Wit 2 (20). Ook al geen beste wedstrijd. Doelman Van der Werf was erg onzeker, maar toch konden de Stadionbewoners de bal niet langs hem krijgen. Zonder geluk vaart nu eenmaal niemand wel. Cees Groot liet zien hoe het wel moet. Een kogel in de hoek was de goede B.-W.-doelman te machtig. Dat betekende een 10 voorsprong met de rust. Na de thee zorgde vriend Worst, ingevallen voor de uitstekend spelende maar gewond geraakte Jan Dahrs, met een prima schot voor 20. Toen was het bekeken. Tot de volgende keer. BROWN distilleerderij likeurstokerij wijn- importhandel AMSTERDAM EINDHOVEN In overleg met het bestuur heeft de Commissie Kaart verkoop besloten ook voor de wedstrijd AjaxP.S.V. voor verkoop te houden en wel op MAANDAGAVOND 3 DECEMBER A.S. in de bestuurskamer van ons stadion. Aanvang 7 uur n.m. Sluiting 9 uur n.m. precies! Wat zal ik hem geven als St. Nicolaas- of Kerstver rassing??? EEN AJAX-DAS Verkrijgbaar bij de Administratie ad 7.50. Haast is wel geboden, want de voorraad slinkt ziender ogen. Nieuwe voorraad niet eerder dan in de loop van het volgend jaar, daar de fabrikant (Italië) orders op volgorde van binnenkomst uitvoert. Zor-reg-dat-u-er-bij-komt In het visverhaal van BUK (vorig clubblad) is helaas een gedeelte weggevallen. En, nogal een muzikaal gedeelte, we kunnen wel zeggen, een hele toonladder n.l., dat ons aller Tante Leen het visdiner zonder vis, want alles bij elkaar hadden de kampioenen nog geen „bakzoodje" tot een waar feestdiner heeft gemaakt. Dit slotakkoord moesten wij u even namens de heer Buk (niet de man van de Bukshag) vertellen. Ere Tante Leen dan wie ere toekomt! BROWN Getroffen door de vele blijken van sympathie, die wij tijdens de ziekte van mijn vrouw mochten ondervinden, is het ons een behoefte langs deze weg allen, die in moeilijke uren aan ons dachten, zeer hartelijk te bedanken. JAAP HORDIJK en Echtgenote. GETROUWD: Wim van der Werf en Fried Kloek. De sympathieke reserve-doelman van ons eerste elftal is op 27 november j.l. ook in het bekende bootje gestapt. Namens Ajax bieden wij het jonge paar hierbij onze hartelijke felicitaties aan, vergezeld van onze allerbeste wensen voor een behouden vaart op de huwelijkszee DE REDACTIE Sigarenmagazijn Zoutsteeg 12 Tel. 31742 Amsterdam-C. Voorverkoop: AJAX - Blauw-Wit Olympisch Stadion 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 6