Gaarne even Uw aandacht Raambiljetten Grepen uit de Bestuursvergaderingen Oktober 1962 Deze maand maar weinig „nieuws", daar voorzitter en nog een paar bestuursleden op reis, dus de hamer enige weken in étui. Van Afd. Amsterdam bericht dat spelers (jeugd) Tanis, Schipper, Kuiter, Peil en Bollen, een proefmatch tegen een A.F.C.-elftal (match inmiddels plaatsgevonden en onze jon gens beste beurt. Goed zo!). Van K.N.V.B. bericht, dat Ned. Jeugdelftal misschien een plaatsje heeft voor onze spelers Boomgaard, De Haan, Van Dijk en Strijks. Uiteraard zullen ze eerst moeten bewijzen, dat plaatsje waard te zijn. (Play up, boys!). Antwerp F.C. vroeg een heen- en terugmatch. Zeiden allez, mannekes, kan gebeuren! In november a.s.! In eer ste instantie akkoord zunne, maar toen kwam Antwerpen met de bekende streep door de rekening. Nu wordt het ver moedelijk in de tijd, dat de tulpen bloeien. Voorlopig dus geen Antwerp F.C. op ons veld. Blauw-Wit zegt dank voor betoonde belangstelling t.g.v. 60 jaar tegen het bruine geval trappen. De heer De Vries, Sparta Rotterdam, zegt in vriendelijk schrijven dank voor gezonden fruitmand. Wensen van deze plaats sportmakker, die zo onfortuinlijk was tijdens match tegen onze reserves een been te breken, spoedig algeheel herstel. Examens K.N.V.B. Bondsbestuur verzoekt enige zaterda gen ('s ochtends) en maandagen ('s middags) van onze vel den gebruik te mogen maken. Akkoord! Programma Interregionale Jeugd-Competitie: 28 oktober '62 4 november '62 11 18 25 2 9 16 26 december '62 AjaxU.V.V. H.B.C.Ajax V olewij ckersA j ax AjaxD.E.M. ZaandijkAjax AjaxAlc. Victrix VelsenAjax A j axHercules Inhaalprogramma. Ondersteunende leden. Besloten voorlopig geen onder steunende leden aan te nemen. Met Gem. Reclamebureau (tramreclame) opnieuw con tract afgesloten. Interland tegen België. Piet Ouderland (Ajax' nieuwste international), Prins, Pronk en Muller werden gekozen. (Wist u allang, maar het bericht kwam bij ons binnen). Aan Piet, ex-international Basketball (je bent sportsman of je bent het niet), onze hartelijke felicitaties. Van de familie Boudrie dank schrijven voor betoonde belangstelling t.g.v. 40 jaar trouwe echtvereniging. Schinkelhaven zegt dank voor attentie t.g.v. 40-jarig be staan. Deed ook U.V.V. altijd zware tegenstander in de goeie-ouwe-tijd toen we nog „amateurden" i.v.m. 60 jaar volgeling van Opa Voetbal. „Strijd en Kracht" vond het leuk, dat ze bij ons mocht „roffelen" en bracht dat onder dankbare geschreven woor den tot uitdrukking. Van textielfirma JansenDe Wit gratis voor niemendal 14 paar kousen om uit te kienen of ze lekker zitten. Dank u! Nederl. Zuivelbureau schonk 25 kaasjes (in super de luxe verpakking) om sportvrienden uit Sheffield kennis te laten maken met ons wereldberoemd product, 't Viel uiteraard in goede aarde, of beter, in gezonde magen. Aan de milde gevers onze hartelijke dank. Leixöes Sport Club, Portugal, doet mee aan de nieuwe rage, n.l. vergaren van club-insignes en/of elftalfoto's. Dien tengevolge uitgebreid schrijven bij de administratie binnen gekomen. Lijkt ons kostbaar om daar aan te beginnen. Van K.N.V.B. uitnodiging om naar vergadering prof- en amateursectie te komen. Voorzitter Jan naar de prof- en ondergetekende naar de amateurs. Ons oor te luisteren ge legd en vernomen, dat de amateurs voortaan niet meer wil len protesteren tegen scheidsrechterlijke beslissingen en bij transfer inplaats van 3 mille, vijfduizend prof guldens willen ontvangen. De grote vergadering zal t.z.t. uitspraak moeten doen. Niets meer aan de orde zijnde, BROWN Nu het nieuwe seizoen alweer enige weken oud is, willen wij niet nalaten aan een aantal leden, donateurs en andere Ajax-vrienden onze dank te betuigen voor hun bereidwil ligheid raambiljetten van ons te betrekken. Wij weten, dat wij op deze trouwe aanhangers van onze vereniging nooit een tevergeefs beroep behoeven te doen en dat zij de zaak van Ajax altijd een warm hart zullen blijven toedragen. Het blijft echter ons streven, door een grotere uitbreiding van raambiljetten over, door de gehele stad gelegen adres sen, meer bekendheid te geven aan de thuiswedstrijden van ons eerste-, maar vooral ook van ons tweede elftal. Ofschoon publiciteitsmedia als pers en radio ons op dit punt in genoegzame mate de helpende hand bieden, blijft uitbreiding en spreiding van het aantal raambiljetten, voor al in de nieuwe tuinsteden, maar ook in de randgemeenten als Amstelveen, Badhoevedorp e.d. een dringende vereiste, teneinde een groter aantal toeschouwers naar het Ajax- stadion te trekken. Wij doen derhalve op hen, wier bedrijf of woning de mogelijkheid biedt een raambiljet op te hangen, een beroep ons hierin ter wille te zijn. Eén telefoontje naar het Ajax-stadion (Tel. 54440) en de heer Vunderink of diens assistent zal uw naam en adres gaarne noteren, waarna u wekelijks een raambiljet met de post krijgt thuisbezorgd. J. H. H. De heer Helman die, zoals bekend, onze „reclame-afde ling" behandelt en al veel succes heeft geboekt, hartelijke dank voor zijn medewerking. Die dank kunt u onderstrepen, door de heer H. in alle opzichten met betrekking tot het punt „Ajax-reclame" te steunen. BROWN distilleerderij likeurstokerij wijn- importhandel AMSTERDAM EINDHOVEN 17

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 17