Televisie SJAAK SWART Klinkenberg v. d. Velde's Zeer belangrijk Van het senioren amateur-front u x e s c h oenen WARMTE-TECHMIEK Radio en Gramofoons n.v. The Electric Gramophone van Gebr. Walvisch Werkende leden, in het bezit van een identiteitskaart, worden verzocht, deze kaart per omgaand aan ondergete kende in te zenden. Zonder geldige identiteitskaart kan niet gespeeld worden. W. BRUYNESTEYN Middenweg 107 AI AJAX 3 WON B.F.C.-TOERNOOI TE BUSSUM Voor de derde achtereenvolgende keer is het ons top- amateur-elftal gelukt beslag te leggen op de eerste prijs in het door B.F.C. georganiseerde toernooi om de Cees Boer- hout-beker. Deelnemende clubs waren: Feijenoord, A.W., B.F.C. en Ajax. Allereerst werd A.W. door onze jongens met 41 ge klopt, waarna in de finale B.F.C. met 40 de vlag moest strijken. Tegen A.W. speelde onze ploeg uitstekend. Rechtsbuiten De Vries, mid-voor Goudsmit (2x) en linksbuiten Bartels man scoorden fraaie doelpunten. Onze achterhoede met Paternotte aan het hoofd, weerde zich voortreffelijk ter wijl de half linie, bestaande uit De Groot, Jan van Veen en Kreuger onze voorhoede met vele goede passes aan het werk zette. Resultaat 41 voor de onzen. Doordat Feijenoord met 21 van B.F.C. verloren had, moesten wij in de finale aantreden tegen onze gastheren. In deze finale waren wij heer en meester over onze tegen standers. Rechtsbuiten Geschiere en mid-voor Goudsmit zorgden er voor, dat wij bij de thee een 20 voorsprong hadden, al moest evenwel bij de 10 stand keeper Pater notte al zijn talenten ten toon spreiden om een fel schot van B.F.C.'s rechtsbinnen onschadelijk te maken en zo doende de gelijkmaker te voorkomen. Na de rust zorgden Goudsmit en Bartelsman er elk met een fraaie goal voor, dat we op rozen zaten. Ons elftal, wederom voortreffelijk gecoached door Jany van der Veen, was hierna zeker van de overwinning en toen de goed lei dende scheidsrechter voor het einde floot, mocht captain Bartelsman de Cees Boerhout-beker voor goed mee naar Amsterdam nemen. Een fraaie prestatie van ons eerste amateur-team, dat zowel in de jaren 1960 als 1961 de sterke amateur eerste-klasser J.O.S. in de eindstrijd klopte, resp. met 20 en 32 en thans B.F.C. met 40 aan het kortste eind liet trekken. Onze felicitaties met dit fraaie succes. Dit toernooi werd o.m. bijgewoond door bestuurslid Kraan alsmede de voltal lige elftallen-commissie, die allen op een prettige dag kun nen terugzien. Medewerkers waren: Paternotte, Slager, Konings, A. de Wit Jr., De Groot, Jan v. Veen, van Haarlem, De Vries, Geschiere, Goudsmit, Bartelsman, List, De Roos, Visscher en Kreuger. Hier volgt nog het voorlopige programma voor vriend schappelijke wedstrijden, toernooien enz. voor de komende maand: 2 September: Oranje-Zwart-toernooi 2e dag. 2 Ajax-comb.Aalsmeer 1 Middenweg 12 uur. 2 Ajax-comb.Maccabi Middenweg 12 uur. Verder is de heer A. R. Been („Stanley Matthews") door het bestuur benoemd als E.C.-lid (hartelijk welkom) en bestaat de E.C. thans uit de heren: A. R. Been, H. H. Blom- vliet, A. Boerkoel, H. A. v. d. Pol en W. F. Schoevaart, ter wijl de heer W. F. C. Bruynesteyn wederom als secretaris fungeert. Betreffende het trainingsschema vindt u nadere mede delingen elders in dit blad. Spelers, die nog in het bezit zijn van identiteitskaarten, s.v.p. zo spoedig mogelijk inle veren bij de heer Buynesteyn. W. F. SCHOEVAART Sigarenmagazijn Pontanusstraat 54 - Amsterdam-O. Telefoon 740707 Reguliersbreestraat 32 Kinkerstraat 255-257 Linnaeusstraat 56 Sarphatipark 48 Haarlemmerdijk 145 voor Centrale Verwarming - Oliestookinrichtingen Pijpleidingwerk - Sanitaire installatie's AMSTERDAM, Baarsjesweg 148-149, Tel. 83477-88654 (directie: Jaap van Praag) Spui 6 - Telefoon 245105 - Amsterdam-C. Donateurs en Leden zijn zeer tevreden met KOLEN en OLIE Raamgracht 1 3 en 59, Tel. 244383 Kijkduinstraat 40, Tel. 125037 Gaarne verstrekken wij Inlichtingen 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 9