Toto seizoen 1962-1963 Vergeet U vooral niet uw formulier in te ieveren Ajax Heracles 1-0 Twee grote jongens" in duel. Doelman Van der Wint ontneemt Cees Groot, de man van het enige doelpunt in deze match, een goede kans talende bezoekers!!! bij ons komen er ook 200) op de voetbal-pantalon. Ster van het veld was vriend Oldenziel (de spil waar alles om draaide), speelde Visser een goede partij en konden Peter Voogd en Cees Groot het goed met elkander vinden. Voor de rust was Feijenoord de betere ploeg, doch na de thee was het woord meestal aan onze reserves. Feijenoord nam de leiding, waarop Cees zich ge roepen voelde van repliek te dienen. Rust 11. De tweede helft nam Peter Voogd te baat, om eerst een ontzaggelijke dreun in de bovenhoek te planten en vervolgens Cees Groot in de gelegenheid te stellen nog tweemaal te doel punten. Éénmaal schoot Cees raak, de tweede maal nam een Feijenoord verdediger de taak van onze goalgetter over. Sneu voor Cees, maar de bal lag in het net en daar gaat het toch om. Een prima start van onze reserves, die het ook dit seizoen wel zullen klaren. De amateurs (combinatie) namen deel aan het Oranje Zwart-toernooi. Van Z.S.V.C. werd met 21 verloren, doch T.D.O. kon het tegen rood-wit niet bolwerken. (41). Vol gende week voortzetting van het toernooi. Als u niets te doen hebt; het veld van Oranje Zwart ligt Kruislaan/ Weesperzijde. U bent welkom. Circa 12 uur begint het tweede deel van het feest. De K.N.V.B.-juniores speelden vriendschappelijk tegen de Volewijckers. Uitslag 71 voor Ajax. Toe maar! Juniores A (we hebben tegenwoordig twee Juniores A - K.N.V.B. en A.V.B.) speelde voor de regionale competitie en zette de eerste stap op de goede weg. R.K.A.V.I.C., al tijd een behoorlijke tegenstander, werd met 21 geklopt. Prima gedaan, boys! Voor de rest waren onze velden (Voorland en Midden weg) weer bezaaid met jeugdspelers. Over een breed front was Blauw-Wit de tegenpartij, dus een enorm quantum AjaxBlauw-Wit vaders en moeders langs de lijnen. Altijd een gezellige boel en leuk voetbal. Als u zo nu en dan zondagmorgen vroeg onder de lakens vandaan komt, moet u toch ook eens gaan kijken. Mevrouw mag meekomen, doch er zijn maar weinig zitplaatsen. De toto-commissie is reeds gestart Het clubblad is vol en. op tijd! Kopij voor het vol gend nummer uiterst 16 september bij de heer Middendorp in de bus. Niet aan ons adres, want wij gaan half september de zon opzoeken. Tot oktober dus, vrienden. Veel voetbalgenot en veel punten. BROWN UITSLAGEN 25 augustus 1962. Feijenoord 2Ajax 2 24 26 augustus 1962. AjaxHeracles 10 Oranje Zwart Toernooi: Z.S.V.C.—Ajax Comb. 2—1 T.D.O.Ajax Comb. 14 Juniores: Ajax K.N.V.B.De Volewijckers 71 Ajax Jun. A.R.K.A.V.I.C. 21

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 7