„Prima, Willem", zegt doelman Bertus Hoogerman tot zijn (reserve) collega Van der Werff Groter compliment kunnen we hen niet maken. Hulde, vrienden! We zeiden het al: „de karavaan trekt verder" en ook de amateurs gingen mee. In Bussum veroverde ons eerste ama- teurefltal voor de derde maal in successie de eerste prijs bij B.F.C. Ieder jaar wordt in de Gooise dreven het „Boerhout- toernooi" gehouden. Tweemaal hadden we de prachtige wisselprijs veroverd en zondag 12 augustus 1.1. moesten on ze mannen proberen de trofee voor goed in de prijzenkast te krijgen. Het is prima gelukt. B.F.C. had een „sterk veld" gecrëeerd, door ook de Feijenoord-amateurs uit te nodigen. Het heeft niet mogen baten. De Rotterdammers verloren in de eerste ronde van B.F.C. met 21, zodat de Feijenoor- ders voor de finale waren uitgeschakeld. Met een 41-zege kwamen onze jongens de eerste ronde door en moest dus de hindernis B.F.C. worden genomen, om op het ere-scha- votje te komen. Het resultaat weet u al. De wisselprijs is ons onbetwistbaar eigendom. Een fraaie prestatie van onze boys en een eerste succes voor de elftal-commissie. Dat er nog vele glorieuze daden gesteld mogen worden! We ho pen u er in volgende clubbladen van te kunnen vertellen. Mogelijk bent u alweer naar ons stadion geweest. Zo ja, dan zult u hebben geconstateerd, dat alles er weer piek fijn uitziet. Voor een paar slordige duiten zijn er nieuwe hekken geplaatst. De loketten wordt aan gewerkt. Nieuwe ruiten en een goede kwast verf. De velden zijn een lust voor het oog en de tribunes werden in de achter ons lig gende maanden onder handen genomen. Ze mogen gezien worden. En alles werd gedaan door eigen personeel. Ons kwartet heeft goed werk geleverd, we willen het hier gaar ne memoreren. Veel is er nog te doen, zal er ook nog te doen blijven, want de slijtageslag gaat verder. Maar als we allemaal meewerken, door b.v. niet de pas herstelde en opgehoogde paden rondom ons stadion in de puree te rij den, de ruiten heel te laten, de verf niet te beschadigen, niet op de banken in kleedkamers en tribunes te gaan staan, de douches niet te beschadigen, korter gezegd, onze opstallen met liefde te behandelen, wel, dan kunnen we weer met veel genoegen en wat meer zegt, heel lang naac onze blinkende spulletjes kijken, een bezigheid, die onze penningmeester beslist welkom is. Als goed Ajacied helpt u natuurlijk mee! En ook helpt u natuurlijk mee, de matches van alle elftallen en die van het eerste in het bij zonder, goed te doen verlopen. U bemoeit zich niet met de leiding, blijft buiten de lijnen van het speelveld, gebruikt zitkussens alleen en uitsluitend voor uw zitvlak en houdt u gedegen kritiek binnenskamers. De mensen, die bij ons de dienst uitmaken, die toch door u werden gekozen, doen het vaak moeilijke werk beslist niet tot eigen glorie. Zij zie verder pagina 6 W/////A Directie CAREL C. KAMLAG en TOM MANDERS 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 3