Diploma's 1962-1963 AJAX - NANCY Bennie Muller zet zichzelf èn de tegenpartij „de voet dwars candidaten en het verschuiven van gegadigden naar andere functies, kwam de bekende tijdnood. Toen de verkiezing „sectie amateurs" aan de orde was, waren van de 130 stem gerechtigde leden nog ca. 60 aanwezig. Van de drie candi daten behaalden de heren De Wit en Kraan een gelijk aantal stemmen. Een herstemming bracht de heer Kraan met weinig verschil in de commissie. Arie, kon na vele jaren zitting in het bestuur, zijn koffer pakken. Een onverwacht einde, van een heel lange loopbaan, die hem een zee van tijd gekost moet hebben. Aan onze ex-medestrijder een saluut en een woord van dank, waarbij we met de gedach ten spelen, dat het lot dat hem en ook de heer Keizer trof, morgen het deel van ieder bestuurslid kan zijn. Men vraagt nu eenmaal niet om het hoe en waarom, maar wil soms „bloed aan de paal" zien. Ook al is kennis van zaken ver te zoeken. Voor het nieuwe seizoen gaan we dus in zee, met als bestuur de heren Melchers, Elzenga weer vol actie achter het groene laken Jurgens, Potharst, Van Deyck, J. Hor dijk, Muller, Kraan en ondergetekende. De heer Jurgens is dus de nieuwe schatbewaarder en aangezien deze heer levenslang met een zwaar financieel bijltje heeft gehakt, zullen er bij hem weinig spaanders te halen vallen. We wensen hem volle buidels, oftewel „good luck" met de bezetting van ons stadion. De sectie betaald voetbal bestaat dus uit de heren Potharst (voorzitter), Hordijk en Van Deyck. De heer Potharst kent de klappen van de zweep maar al te goed en weet dat ding nog te hanteren ook. Piet en Jaap zijn vol goede moed begonnen allicht! en hebben in luttele weken notie gekregen van vergaderen tot diep in de nacht, transfer zaken, contracten, verzekeringen, etc. etc. Te veel om op te noemen en op korte termijn te verwerken. Slechts een paar woorden voor deze moedigen: Succes, mannen en veel wijsheid! De rest zit allemaal weer op de oude stoel. Alleen de heer W. Feldmann is uit de commissie, die de amateur elftallen samenstelt, verdwenen. Wim had er geen tijd voor, om zijn taak goed te volbrengen en koos de wijste partij. Ook aan hem een woord van dank voor alles, dat hij in het belang van rood-wit deed. Zo, vrienden, van de algemene weet u zo'n beetje wat er te koop was; alleen nog dit: Een commissie gaat de voor stellen 7 en 8 (zie agenda) bestuderen en dan gaan we binnen afzienbare tijd beluisteren wat het resultaat van deze studie is. Voor de contributieverhoging verwijzen we naar de pagina, die over dit onderwerp elders in dit blad haar licht laat schijnen. Klokke half één joeg voorzitter Melchers, die prettiger vergaderingen te leiden heeft gehad, ons de „Ouwe Meer" in. Beslist niet om „winkels te kijken", een uitdrukking, die de jeugd toch niet begrijpt. Tot slot wensen we alle mannen, die het Ajax-schip weer in de juiste koers moeten houden, voor het seizoen 1962/63 een „goede vaart". BROWN p* Wij maken onze leden en donateurs er op attent, dat Donderdag 9 Augustus a.s., vanaf 19 uur, ge legenheid bestaat diploma's seizoen 1962-1963 af te halen in de bovenzaal van het Ajax-stadion r* 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 3