Agenda In verband met het feit dat in de reeds eerder gepubliceerde Agenda enige wijzigingen hebben plaatsgevonden, volgt hieronder een nieuwe publicatie. voor de JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING der A.F.C. AJAX op donderdag 28 juni 1 962 in de benedenzaal van het Ajax Stadion aanvang 8 uur precies (indien nodig voortzetting op vrijdag d.a.v.) 1. Opening en huldiging kampioenen. 2. Notulen der vorige vergadering. 3. Jaarverslag secretaris. ris; F. Dukker, penningmeester; F. H. W. de Bruyn, G. P. Keizer, A. Kraan, Th. J. Muller, J. H. Potharst en A. de Wit, commissarissen. Aan de beurt van af treden zijn de heren J. L. Melchers, voorzitter en F. Dukker, penningmeester. Laatstgenoemde stelt zich niet herkiesbaar. 4. Jaarverslag penningmeester. 13. 5. Rapport financiële commissie. Verkiezing sectie betaald voetbal. De commissie be staat uit de volgende heren: G. P. Keizer, A. Kraan, J. H. Potharst. Aan de beurt van aftreden is de heer J. H. Potharst. Deze stelt zich herkiesbaar. 6. Begroting. 7. Voorstel van M. J. Koolhaas c.s. luidende als volgt: „Een commissie te benoemen bestaande uit een vijf tal leden om rapport uit te brengen over de mogelijk heid een algehele splitsing van het betaalde en ama teur voetbal in Ajaxverband te bewerkstelligen en de vorm aan te geven op welke manier zulks dient te geschieden". 8. Voorstel G. de Jongh c.s. tot het instellen van een le denraad, zoals uiteengezet in de toelichting tot dit punt. In verband daarmede de benoeming van een com missie tot voorbereiding van de nodige wijzigingen in de statuten en het huishoudelijk reglement. 9. Voorstel van het bestuur om artikel 53, 2e volzin van het huishoudelijk reglement als volgt te wijzigen: „Verzuimt een speler dit of zijn de vermelde redenen onvoldoende, dan wordt hem een door het bestuur vast te stellen boete opgelegd, bij herhaling waarvan het bestuur gerechtigd is de overtreder voor bepaalde tijd te schorsen, dan wel af te voeren als lid." 10. Voorstel van het bestuur om aan art. 7 der statuten zowel als aan art. 4 van het huishoudelijk reglement sub. h. „zomersportleden" toe te voegen. Aan art. 5 van het huishoudelijk reglement dient in verband met het voorgaande toegevoegd te worden „Zomersport leden zijn zij, die uitsluitend met toestemming van het bestuur, een zomersport in Ajaxverband beoefenen. Aan zomersportleden zal geen diploma worden ver strekt." 11. Vaststelling ingevolge artikel 40 H.R. van de contribu ties en donaties. Het bestuur stelt voor de donaties van oude ondersteu nende leden te verhogen van 35.— (incl. clubblad) tot 45.(incl. clubblad) per jaar. De dameskaarten van oude ondersteunende leden te verhogen van 25. tot ƒ30.per jaar. De contributies van werkende en buitengewone leden te verhogen van 20.tot 30. per jaar. De donaties van de nieuwe ondersteunende leden te handhaven op 55.per jaar (incl. clubblad). De dameskaarten voor de nieuwe ondersteunende le den te handhaven op 50.per jaar. De dameskaar ten van werkende leden te handhaven op 10.per jaar. 12. Bestuursverkiezing. Dit college bestaat uit de volgende heren: J. L. Melchers, voorzitter; J. Elzenga, secreta- 14. Verkiezing sectie amateur voetbal. De commissie be staat uit de volgende heren: F. H. W. de Bruyn, Th. J. Muller, A. de Wit. Aan de beurt van aftreden zijn de heren F. H. W. de Bruyn en A. de Wit. Deze heren stellen zich herkiesbaar. Volgens art. 16 H.R. moeten de bestuursleden in func tie worden gekozen. 15. Verkiezing secretaris elftallen-commissie. Secretaris is de heer W. F. C. Bruynesteyn. Deze stelt zich herkies baar. Volgens art. 32 H.R. moet deze secretaris in func tie worden gekozen. 16. Verkiezing financiële commissie. Deze commissie be staat uit de volgende heren: J. de Boer, G. de Jongh, H. G. A. Timman. Aan de beurt van aftreden is de heer J. de Boer. Deze stelt zich herkiesbaar. 17. Verkiezing enquête commissie. De commissie bestaat uit de volgende heren: J. de Boer, J. Elzenga, J. Koo- men. Deze heren stellen zich herkiesbaar. 18. Vaststelling officieel orgaan: volgens art. 3 H.R. 19. Verkiezing van een redactie van het officeel orgaan: volgens art. 3 H.R. De commissie bestaat uit de volgen de heren: F. H. W. de Bruyn, J. L. Melchers, M. J. W. Middendorp. Deze heren stellen zich herkiesbaar. 20. Leider cricket. 21. Leiders honkbal. 22. Rondvraag. Voorstellen voor deze agenda dienen volgens art. 40 sub. f H.R. door tenminste 10 stemgerechtigde leden vóór 1 juni 1962 in het bezit te zijn van de administratie. Candidaten voor bestuurs- en/of andere functies kunnen tot uiterlijk 22 juni a.s. schriftelijk worden ingediend bij de administratie. Indien hierbij niet wordt overgelegd een SCHRIFTELIJKE VERKLARING van de candidaat, waar uit blijkt, dat hij de functie wenst te aanvaarden, zal de candidaatstelling niet worden geaccepteerd. Buitengewone leden en juniores hebben geen stemrecht. J. L. MELCHERS, voorzitter J. ELZENGA, secretaris 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 3