Niessen Wijsheidjes SJAAK SWART Gereserveerde plaatsen tegen extra betaling Van het Secretariaat Burgerlijke Stand Uitslagen den, voor wie deze geldelijke bijdrage ietwat be zwaarlijk is? Zo ja, dan zijn dit geen waarachtige Ajacieden. Men kan die status ook op een andere wijze laten blijken, indien dit nodig is. Dit zijn zomaar enkele vragen, die ik mijzelf gesteld heb, maar het positief element kan ik nog niet bevroeden. Onge twijfeld zal onze penningmeester wel eens uitgerekend heb ben, welk voordeel Ajax heeft om aan deze lang gekoes terde wens tegemoet te komen. Hoewel aan de organisatie van dit plan zeer vele nega tieve punten kleven en daartegenover het positief karakter van geld staat, kan ik mij niet goed voorstellen om welke beweegredenen men tot zulk een wens is gekomen. Is er ook iemand van deze leden en donateurs, die mij dit uiteen kan zetten? Hij of zij kan bij voorbaat overtuigd zijn van de dank van CYGNE Onder verwijzing naar het in één der vorige clubbladen gepubliceerde over reserveren van plaatsen tegen extra betaling, verzoekt het bestuur beleefd doch dringend, van degenen, die hiervoor belangstelling hebben, omgaand schriftelijke bevestiging. Afgevoerd volgens art. 9 van het H.R. Juniores A: R. Bachra, H. F. de Boer, K. Brevé, G. E. van Doesselaar, P. J. van Doesselaar, R. A. van Lieshout, J. M. Schipper en P. M. Welling. Juniores B: E. C. J. Bakker, J. S. Dekker, A. van Elburg, T. Heisterkamp, J. de Hoog, K. Idzinga, R. D. Lobatto, C. Meyer, D. Perrier, J. A. R. de Roos en A. B. Viëtor. Voorgesteld als pupillen: G. D. Bats, Th. Boender, L. Boot, W. C. Poster, H. Sacksioni, H. J. J. v. d. Tier, A. A. Timmer, D. Uittenbosch, P. Vermey, E. van der Vinden, G. Vlieger. Voorgesteld als B-juniores: P. D. van den Ende, G. Happé, A. J. Huybrechts, E. G. H. van de Peppel, H. Schopenhauer, R. Speyer, J. Couzy, E. F. J. Jong, J. H. Nieuwehuyse en J. Schrekker. Voorgesteld als A-Juniores: T. Bogaard, R. Couwenberg, J. M. Brouwer, H. Siebenlist, H. Sneller, W. Sneller, J. F. de Vries en A. Wuurman. Afgevoerd wegens overlijden: J. A. G. Bieshaar, J. Jesse, K. W. v. d. Lee en B. Rosenberg. Afgevoerd wegens bedanken: A. Boet je, F. Böhne, A. L. H. Brakel, W. Bruyne, J. van Daal, J. Gerver, J. de Kok, R. A. M. Koster, J. J. Kottman, M. Nonneman, J. Th. Robert, J. H. v. d. Schouw en J. Swijnenburg. De heer en mevrouw A. J. Brokmann en W. A. Brok- mannVan Lent geven met grote blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon Bob. Onze hartelijke felicitaties. 13 mei 1962: AjaxRapid J.C. 22 Excelsior 2Ajax 2 (zaterdag) 21 Ajax 3—H.R.C. 2 4—2 Zeeburgia 2Ajax 4 10 Juniores A: Ajax 1—K.H.F.C. 1 6—0 Onsterfelijk is op aarde slechts het schone. Potgieter. Deze woorden heb ik gekorven Met mijn mes op de deur van de rechter: „In de cel worden goeden bedorven, En de bozen worden er slechter Spaans Copla. Vert. Hendrik de Vries. Het bed omvat ons hele leven, want we werden erin géboren, we leven erin, en we zullen erin sterven. Guy de Maupassant. Wie zijn doel voorbijstreeft mist het evengoed als hij die het niet bereikt. Montaigne. Echt goud vreest de sméltkroes niet. Chinees spreekwoord. Zalig zijn zij die smaak hebben, óok al is het een slechte smaak. Friedrich Nietsche. Een hengel is een stok met een haak aan het ene eind en een dwaas aan het andere. Samuel Johnson. Mensen van geest uit te lachen is het voorrecht der dwazen. Jean de la Bruyere. Wat redenaars aan diepte ontbreekt dat geven zij u aan lengte. Montesguieu. Wat vele regeringen zo ontstemt? Dat het volk zich mengt in zijn eigen aangelegenheden. Otto Weis. In grote steden denkt men teveel aan zich zélf, in de kleine bemoeit men zich te veel met de zaken van anderen. S. Dubay. Grafische Kunstinrichting Prinsengracht 486/88, Amsterdam Telefoon 39550-242696 Privé 36510 Fabrikant van: CLUBVLAGGEN, HERINNERINGS VAANTJES, EMBLEMEN, RUGNUMMERS, enz. Sigarenmagazijn Pontanusstraat 54 - Amsterdam-O. Telefoon 740707 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 15