Klinkenberg v. d. Yelde's Gaarne even Uw aandacht WARMTE- TECHNIEK Grepen uit de Bestuursvergaderingen April—Mei 1962 Verzoek B.F.C. deel te nemen aan Cees Boerhout-toer nooi. Akkoord. Trainer B. Tromp, Alkmaar, vraagt of er plaats is voor hulptrainer. Zijn voorzien. Naar aanleiding van advertentie enige sollicitanten op geroepen en de heer B. Barens, als assistent van admini strateur aangesteld. In plaats van wijlen de heer J. Ouwehand is thans de heer C. J. La Fleur met de keuring van de Ajax-terreinen belast. In het kader van de Oranjefeesten heeft de v.v. Emmen ons uitgenodigd, met een sterk A-Juniores-elftal een wed strijd aldaar te komen spelen. Onkosten voor haar rekening. Akkoord. (Heeft inmiddels plaatsgevonden. Ontvangst prima, goede match tegen plaatselijk juniores-elftal, uit slag 1—1). Als leiders voor de jeugdtoer gedurende de Paasdagen naar Brackweede zijn aangewezen de heren Schuuring en J. van Dijk. (Toernooi organisatoren uiterste best gedaan om het jeugdige gasten zo aangenaam mogelijk te maken. Ons elftal heel beste beurt gemaakt (derde prijs) twee gewonnen, twee gelijk) zowel binnen als buiten de lijnen. Meteen uitnodigingen van andere verenigingen ontvangen. Administrateur dankbrief je naar Brackweede. Gebleken, dat opening Gem. Giro rekening noodzakelijk. Aldus geschied. Voor bekerwedstrijd tegen H.V.C. toegangsprijzen vast gesteld. Aan Amstel-Brouwerij aanbieding gedaan tot verhuur van reclame-vlakten in ons stadion tot zekere prijs. Ge noemde brouwerij met aanbieding akkoord. Zal concept contract worden opgemaakt. Zoveelste reclame-succes voor voorzitter Melchers. Van de K.N.V.B. rapport ontvangen studie-commissie be treffende het instellen van jeugd-contracten. De heer J. Beerman, zegt dank voor attentie bij afscheid van Amsterdam. De heer Ruhling stelt gezonden fruitmand tijdens zijn ziekte zeer op prijs. Mejuffrouw Sjoukje Dijkstra dankt voor gezonden tele gram. Leider honkbal, de heer Martin Bremer, doet in uit voerig schrijven enige suggesties aan de hand betreffende voor Centrale Verwarming - Oliestookinrichtingen Pijpleidingwerk - Sanitaire installatie's AMSTERDAM, Baarsjesweg 148-149, Tel. 83477-88654 lidmaatschap voor honkballers. Op eerstvolgende bestuurs vergadering zal de heer Bremer worden uitgenodigd voor nadere toelichting. Neerlandia 60 jaar. Bloemen. Aanbieding om tegen diverse Joegoslavische clubs te spelen. Afgewezen. Aan „Jaap Eden" IJsbaan een gedeelte van ruimte onder Open-tribune verhuurd voor opslag ijs-attributen. Voor een halfjaar. Aan firma Kasken te Diemen zal prijsopgave gevraagd worden voor verbetering van verlichting bij velden. In han den van terrein-commissie gegeven. Voorvelden moeten zo spoedig mogelijk opgeknapt. Van vele zijden klachten binnengekomen over de voor verkoop voor finale Intertoto. Ten einde één en ander in goede banen te leiden en een onrechtmatige verdeling te voorkomen voorstel om voor dergelijke speciale wedstrij den een commissie te benoemen. Bestuur Afd. Amsterdam dankt voor afstaan van trai ningsveld op zaterdagmorgen gedurende enige maanden t.b.v. trainerscursus D. Aan het bestuur van U.D. Deventer in schrijven dank gebracht voor aangename dag, die de U.D.-ers voor ons vierde elftal verzorgden. N.A.C.-bestuur heeft ons medegedeeld, dat een ernstige berisping is gegeven aan een eerste elftalspeler, die zich in de wedstrijd tegen ons team onbehoorlijk heeft ge dragen. Ingesloten was een brief met verontschuldigingen van deze speler, die aan de betrokken Ajacied is overhan digd. Stellen deze daad van N.A.C. op hoge prijs. Goed zo! De heer J. de Kok bedankt als lid. Van de fa. Vermazen zal 50 m3 prima grond worden aan gekocht. Prijs 9.p. m. Standard Luik wilde op 9 mei een vriendschappelijke match. Eerst akkoord, maar later door training Ned. Elftal af moeten zeggen. Helaas, een aardige kluif onze neus voorbij, daar aanbieding zeer aantrekkelijk. Hopelijk naar latere datum verschoven. Van K.N.V.B. (de heer Brunt) felicitaties met succes Intertoto. Uitnodiging van Roemenië (voetbalbond) om 14 dagen naar Roemenië te komen. Voor spelers en leiders reis- en verblijfkosten (14 dagen) alles vrij. Slechts twee wedstrij den spelen. In verband met overladen programma en nood zakelijke rust van deze vererende uitnodiging geen gebruik kunnen maken. De K.N.V.B., die deze uitnodiging in han den had, vriendelijk dank gezegd. Bij napluizen van beker-reglement gebleken, dat wer kende leden wel en ondersteunende leden geen vrije toe gang bij K.N.V.B.-bekerwedstrijden hebben, d.w.z. bij thuis wedstrijden. Intertoto-prijs is, om misverstand te voorkomen, een wisselprijs. Naam winnaar wordt op prijs vermeld. Velox, Utrecht, Neerlandia en D.W.V., Amsterdam, vieren jubilea. Velox en Neerlandia 60, D.W.V. 50 jaar. Zullen van belangstelling blijk geven. V.S.V. zegt dank voor betoonde belangstelling t.g.v. jubileum. Brief van de heer Doornberg met verzoek seizoenkaarten te verkopen. Is indertijd al een mislukking geweest, dus geen belangstelling voor suggestie. Van de heer P. Doesburg schrijven, waarin bewondering voor spel finale I.T. en hartelijke felicitatie met succes. Toernooi „Cees Boerhout" vindt plaats op 12 augustus a.s. Niets meer aan de orde zijnde sluiten we. BROWN

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 12