Televisie Harry Sacksioni SJAAK Radio en Gramofoons n.v. The Electric Gramophone van Gebr. Walvisch TOM MANDERS terug als binnen omrastering. Om narigheid te voorkomen, volle me dewerking verzocht. V.S.V. de club waartegen we in de amateurtij d veel punten verspeelden eerstdaags 50 jaar. De heer De Wit zal Ajax' felicitaties gaan behanddrukken. Speler Pronk met militair-elftal naar Egypte. (Ge wonnen). Ere-lid Karei van der Lee, helaas al lange tijd ernstig ziek en nu opgenomen in Rode Kruis Ziekenhuis, 's Gra- venhage. Wensen Karei spoedig algehele beterschap. V.V.V., Amsterdam viert 60-jarig bestaan. Zullen bij dragen. Uitnodiging van Kon. Ned. Schaatsrijders Bond voor drielandenwedstrijd. Heer Muller als afgevaardigde Ajax naar en op „glad ijs". Van K.N.V.B. bericht dat jeugdspelers Severijnse en Ruiter uitgenodigd voor training trip naar Roemenië. In kleedkamers zullen nieuwe haken (dubbele) worden aangebracht. Verzoeke beleefd deze nuttige luxe spijkers alleen te gebruiken om op te hangen. Broeken, jassen en ander textiel bedoelen wij. Sportfreunde 1923, Ippendorf (Bonn) wil jeugdelftal op bezoek hebben. Afgewezen. Datzelfde verzoek kwam van Sportclub '07, Bad Neuen- ahr. Ook afgewezen. Voor het eerste elftal konden we visite krijgen van Gremio Football Porto Alegro (Brasil). De aanvrager had er een boekdeel foto's bijgedaan. Zo te zien op de foto's allemaal jongens, die echt weten, dat een bal rond is. Voor lopig in ons archief opgeborgen. Sevilla F.C. Spanje, gaat in augustus o.a. in België op tournee. Antwerpen en bij manneke Ja, ja, dat ken nen we wel. Willen ook bij ons komen. Zullen bekijken. Uit Portugal verzoek van Academico Goimbra om (ook) in augustus op ons veld de bal te laten rollen. Als de gras sprieten niet bezet zijn, zullen we er aan denken. Van vereniging Contratspelers uitgebreid schrijven. In het kort: verzoek voortaan van contractspelers symbolische contributie te heffen, daar een werknemer aan zijn baas toch ook geen contributie moet betalen. Zit iets in, alhoe wel in ons salaris contributie verdisconteerd kan zitten (toch eens informeren!). In ieder geval kunnen we ver zoek billijken. Van Cees Smit en verloofde dankbetuiging voor betoon de belangstelling bij eerste stap op werg naar Burgerlijke Stand. Van Afd. Amsterdam bericht, dat plannen voor vast honkbal veld op Voorland aan de orde zijn. Bond van Invaliden vraagt toestemming voor collecte. Akkoord. Voor aanvang van match AjaxP.S.V. kunt u uw penningske offeren. Bij voorbaat dank. Voor aanvang match AjaxWillem 2 collecte voor Polio- Fonds. Vooruit, vrienden, de sterken voor de zwakken. Alle beetjes helpen! Oakwood School, Rotherham, komt op 25 april a.s. met een team 12/14 jaar. Jeugdcommissie zal voor tegenpartij (Ajax) zorgen. Niets meer aan de orde. Opgemaakt door BROWN SIGAREN MA GAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) Sigarenmagazijn Pontanusstraat 54 - Amsterdam-O. Telefoon 740707 (directie: Jaap van Praag) Spui 6 - Telefoon 245105 - Amsterdam-C. Donateurs en Leden zijn zeer tevreden met KOLEN en OLIE Raamgracht 13 en 59, Tel. 244383 Kijkduinstraat 40, Tel. 1 25037 Gaarne verstrekken wij Inlichtingen W/////A Iedere avond behalve Maandag 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 15