MELCHERS OLIFANT JENEVER Dè borrel voor Ajaciedenl Gaarne even Uw aandacht Grepen uit de Bestuursvergaderingen Januari-Februari 1962 Met het oog op de vele aanvragen (binnen- en buiten land) foto eerste elftal zal wederom een aantal foto's (briefkaartformaat) worden besteld. Clubdas. Vele malen is ons gevraagd om een clubdas. In Engeland heeft bijna iedere club zo'n teken van lidmaat schap en ook in ons land zijn er verenigingen, die ons op dit gebied voorgingen. Om te beginnen laten we een paar gros maken en binnen afzienbare tijd kunt u de Ajax-tie aan Ajax-boordjes zien bengelen. Als uw verloofde etc. etc., t,z,t., niet weet wat zij u voor uw St. Nicolaas moet gevengeven we haar vast een tip heel origineel „geef hem een das"!! Een Ajax-das! Opa kan er ook nog mee voor de dag komen! Van de Duitse vereniging Limburg a/Lahn tja, dat moet Duits zijn is een uitnodiging ontvangen voor het spelen van een wedstrijd. Aan de Lahn dan! Tegen onze sterkste amateurs. De kosten helaas te hoog, zodat voor de eer moeten bedanken. Jeugdspelers C. Ruiter en A. Severijnse uitnodiging voor wedstrijd tegen Engels Jeugdteam te Brighton. Wedstrijd inmiddels gespeeld. Verloren (43). Van familie Kuldery dankbetuiging voor attentie bij 25- jarig jubileum. Ten behoeve van onze accommodatie 100 m3 sintels laten aanrukken. Vroeger kostte dat afval een habbekras nu bij na een tientje een m8. We hebben met dat „zwarte goud" de paden rondom ons stadion bijgewerkt. Als u met uw auto komt aanstuiven, weest u dan zo vriendelijk even aan dat tientje per kub. meter te denken. We zijn er van over tuigd, dat uw remmen puik in orde zijn, maar dat boven genoemd goud spuit zo rap weg als u bovenop uw pedaal gaat staan en remsporen en gaten staan zo slordig Verwarming in kassierskamer en kantoor zijn wel niet beneden nul, maar er toch ook niet dik boven. Verbetering in warme luchttoevoer beslist noodzakelijk en dus contact opgenomen met fa. Klinkenberg en Van der Velde. Ho pelijk deze winter nog in orde. Verzoek van weekblad „Panorama" foto eerste elftal te publiceren. Als ze persé het bestuur niet willen, vooruit dan maar Tegen een Liverpool Schoolteam zal op 16 april a.s. door een Ajax-jeugdelftal een wedstrijd worden gespeeld, zulks naar aanleiding van wethouder de heer De Roos' verzoek aan K.N.V.B. Afdeling Amsterdam. Op de Perstribune zullen naamplaatjes (diverse dag- en sportbladen) worden aangebracht. Gedachtig aan „service moet er zijn" zullen voortaan, evenals de ref, ook de grensrechters, die de wedstrijden van het eerste elftal leiden, twee introducties en een auto- kaart worden toegezonden. Teneinde enig idee op te doen wat betreft de belang stelling voor het reserveren van zitplaatsen voor leden en donateurs tegen extra betaling, zal door middel van het clubblad een opinie-onderzoek worden gehouden. Voorzit ter Melchers klimt over dit onderwerp in de pen. Aangezien gebleken, dat een boete van 2.50 voor „zon der meer wegblijven" weinig of geen indruk maakt, zal bestuur met voorstel komen boete tot 5.te verhogen. Uiteraard op Algemene Vergadering, daar reglement direct ingaan niet toestaat. Om administrateur te ontlasten van enorme rompslomp en te groot geldelijk risico, besloten, dat het verstrekken van kaarten voor belangrijke thuiswedstrijden alleen tegen contante betaling dient te geschieden. Voortaan dus geen kaarten „op de pof" meer. Sectie Betaald Voetbal deelt mede, dat speler Van Mou- rik voor twee wedstrijden geschorst. Daar telefooninstallatie in ons stadion nog steeds niet naar genoegen, zal worden getracht verbetering te laten aanbrengen. Voorzitter bespreking gehad met de heer Bessem (Olympisch Stadion) i.v.m. wedstrijd Slovan. Condities be paald en schriftelijk vastgelegd. Indien nadere gegevens van tegenpartij op tijd binnenkomen, zal persconferentie worden gehouden. De heer Wesling, Reclame Bureau Holland, ter vergade ring voor bespreking lopend contract. Voorzitter in overleg met Terrein-Commissie allang be zig bezoekers Opentribune meer service te verlenen. Ter vergadering tekeningen voor toiletten etc. onder Open tribune. Enige firma's uitgenodigd in te schrijven. Finan ciële Commissie op de hoogte gesteld en akkoord met plannen. De heer De Wit brengt verslag uit onderhoud met per soneel (in bijzijn van ondergetekende). Voortaan, indien noodzakelijk, na afloop wedstrijd eerste elftal zal hoofd- veld meteen onderhanden worden genomen. Gebeurt in overwerk. Van K.N.V.B. bericht, dat tijdens wedstrijden eerste elf tal, alleen reservespelers en trainer/verzorger op banken N.V. DISTILLEERDERIJ VAN J. J. MELCHERS Wz. - SCHIEDAM 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 14