Televisie Harry Sacksioni Dankbetuigingen Correspondentie Oproep Uit de ziekenkamer Burgerlijke stand Radio en Gramofoons n.v. The Electric Gramophone SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) ter uitgenodigd voor training Ned. Jeugdelftal. Reis naai Roemenië! Herinnert u zich nog vijftig jaar geleden reis naar Zaandam. Pet over boord! En een lol gehad! Naar Secr. „Zandvoortmeeuwen" dankschrijven voor genoten gastvrijheid eerste/tweede elftal en juniores, waar door training op strand mogelijk. Ter vergadering delegatie S.V.A. Woord gevoerd door voorzitter Tom Muller en nieuw Basketball-bord aange boden als blijk van waardering voor iedere week afstaan trainingzaal. Voorzitter Jan geantwoord: „ach, jongens, gaarne gedaan, hartelijk bedankt en voor het volgend jaar hebben jullie al weer gratis ingehuurd." Over „Insulinde Cup" van gedachten gewisseld. Gaat dit jaar niet door. Van familie Bieshaar dankbetuiging voor betoonde be langstelling bij het verscheiden van onze oud-clubmakker. Van K.N.V.B. bericht, dat de heer Van Voorst licentie is verleend. „Rapiditas" Weesp 60 jaar. Bloemen. Tennis Borussia, Berlin, vraagt jeugd-team. Afgewezen! Reparatie plafond gang stadion wordt uitgevoerd door Fa. Van der Ruit. Inmiddels geschied. Ballenvangers achter doelen Middenweg geplaatst. Ho pelijk geen ballen „vertrokken" voortaan na afloop trai ning of wedstrijden. Spelers werkt u even mee s.v.p.! Van K.N.V.B. bericht dat speler D. Feldmann, wegens be moeien met de leiding, voor twee matches geschorst. Wor den we nu nooit verstandig? Van de heer Cees Smit bericht, dat eerste stap op weg naar huwelijk is gezet. Onze felicitaties. Fa. Ruigrok Zn. gaat onze draaihekken onderhanden nemen. Voorzitter Melchers bespreking gehad met wethouder de heer Van Wijck. Eveneens onderhoud gehad met Amstel Brouwerij, Phi lips, Formosa en Wieringer Weekblad. Van familie Breen dankbetuiging voor ondervonden me deleven na het overlijden van de heer J. C. Breen, dona teur van onze vereniging. In vorig clubblad met vette letters vermeld (voor de zoveelste keer) dat voetballen in benedenzaal van ons sta dion verboden is. Resultaat: gesneuveld twee grote en ette lijke kleine ruiten. Schade honderden guldens. Verder in kleedkamers ruiten gebroken of gebarsten, tafels en ban ken beschadigd, een deur bij het slot zwaar beschadigd (lijkt wel ingetrapt), ijzeren haken gebroken!, douches verbogen en op een avond (persoonlijk geconstateerd) liefst acht kranen rustig open laten staan, óf we hebben een troep kanibalen of een stel idioten in huis. De dader(s) ligt (gen) op het bekende kerkhof, zijn in ieder geval laf genoeg buiten schot te blijven. Misschien zijn ze er nog trots op, of misschien trots lid van Ajax te zijn. Uit de brand zijn we met die „trotse" leden. Hopelijk wordt er vandaag of morgen zo'n pracht lid gegrepen. De deur waar hij uitvliegt staat wagenwijd voor hem open. Van Herre Kok dankbetuiging voor door Ajax betoonde belangstelling. BROWN Hierbij dank ik het Ajaxbestuur en spelers voor de at tenties en de prachtige fruitmanden, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis heb mogen ontvangen. PETER PETERSEN Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele belangstelling, die ik bij mijn verloving heb mogen ondervinden. G. WORST. De heer W. T. ten Oort. In het algemeen speelt het 2e elftal op zondag. Mede door de vrije zaterdag wordt wel eens op die dag gespeeld, indien dit door bepaalde omstandigheden beter uitkomt. RED. Van wijlen onze Vriend Van Ens heb ik een foto ge kregen: AJAX IN 1902 Helaas weet ik de naam van de eigenaar niet. Aangezien ik hem zijn eigendom wil teruggeven, verzoek ik hem zich via een briefkaartje even kenbaar te maken. MIDDENDORP De heer B. S. Le Marché, reeds achttien jaren door rheuma aan het ziekbed gekluisterd, is verleden week op genomen in de Luthersche Diakonessen-Inrichting, Ko ninginneweg 3, alhier. Vermoedelijk een aandoening van de galblaas. Zij die de heer A. B. Melchers (nom de plume Le Marché), vele jaren medewerker aan het „Ajax-Nieuws", eens willen schrijven of bezoeken, doen daar mee een daad, die door deze zwaar beproefde voetbalmakker zeer op prijs zal worden gesteld. André, houd je taai! BROWN Hans en Diny Dukker hebben een dochter gekregen. Zij heet MONIQUE NOËLLE Amsterdam, 25 december 1961 (le Kerstdag) Maasstraat 192-IV Onze hartelijke gelukwensen. (Red.) (directie: Jaap van Praag) Spui 6 - Telefoon 245105 - Amsterdam-C. 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 14