SJAAK Gaarne even Uw aandacht TOM MANDERS terug als DORUS van Gebr. Walvisch Grepen uit de Bestuursvergaderingen Januari 1962 Bij secretariaat weer stroom goede wensen (binnen- en buitenland) in brievenbus. Onmogelijk al die blijken van prettige belangstelling te beantwoorden en daarom namens heer Elzenga van deze plaats „dank u wel" en voor 1962 „alle goeds". Nu we het toch over 3e Helmersstraat 47b hebben; good old Jan een beetje in de lappemand; piepende borst en als natte mus enige dagen bij de haard. Laatst gehouden ver gadering echter weer op vertrouwde stoel achter groene laken. De botten van de „ouwe garde" knarsen wel, maar voor de rest. de honderd meter nog in twintig seconden! Van ir. Besangon, K.L.M., uitnodiging i.v.m. hoogte vrees met eerste elftal en bestuur naar Schiphol te ko men. Rondleiding! Geaccepteerd en t.z.t. naar luchthaven. Racing Club de Montevideo wil in mei/juni naar Am sterdam komen. Heer G. Keizer een onderhoud gehad en voorstel in overweging genomen. Van de heer H. J. Beckers uitgebreid schrijven over voet balreclame in Rotterdam. Iedere week in een of ander dag- of weekblad een artikel over een of andere club uit Maas stad. Of dat iets is voor Amsterdam. Tja, allicht, zullen er achter gaan zitten. De heer C. Ooyman verzoekt foto's voor artikel in het bekende sportblad „World Soccer". Uiteraard over onze club. Kan gebeuren. Vloer scheidsrechterskamer een puinhoop. Zullen perso neel aan het timmeren zetten. Inmiddels geschied, dus refs niet kunnen zingen van „en we zakten door de vloer". Bij Ajax dan! De heer A. de Wit Sr. naar vergadering Afd. Amsterdam en daar geluisterd naar voorstel voor betere samenwerking m.b.t. samenstellen Amst. Amateur Elftal. Als er wat te verbeteren valt zijn we altijd „in", dus voortaan betere samenwerking. Heer De Wit voor onze club als „over- brugger". Van K.N.V.B. bericht, dat Slovan Bratislava (voor Inter- toto) naar Amsterdam komt. De Tsjechen gaan toch toeren in Albion en willen dit partijtje wel even meepikken. Dus Iedere avond behalve Maandag Sigarenmagazijn Pontanusstraat 54 - Amsterdam-O. Telefoon 740707 toch Slovan in het Olympisch Stadion, (of in eigen huis, zullen het haarfijn uitkienen) zodat er eind februari/begin maart weer een lekker voetbalkluifje in de pot zit. De heer Van 't Wout komt in lange brief terug op zijn schrijven van het vorig jaar, waarin vele suggesties voor uitbreiding van het aantal bezoekers wedstrijden eerste elftal. Administrateur zal in nader overleg treden. Voorzitter deelt mede, dat Ere-voorzitter Koolhaas, die zoals bekend reeds enige maanden ernstig ziek is, bij uit zondering bezoek mag hebben. Jan zal, mede namens Ajax, korte visite maken. Zullen stoffelijk van belangstelling blijk geven. Marius houd je taai!! Storm ook om Ajax-vesting huisgehouden. Schoorsteen hui ze Vunderink met doffe dreun tegen moeder aarde. Geluk kig niet op dak, zodat goed afgelopen. Er valt weer iets te repareren, maar zijn verzekerd tegen stormschade. Real Zaragoza Club de Futbol, Spanje, nummer vijf op ranglijst, wil in mei/juni naar Holland komen. Zullen be kijken! Uitnodigingen voor Jeugdtoernooien aan de lopende band; H.V.C., Woerden, Z.S.G.O., S.D.W., Haarlem, Olym pic Neumünster, F.C. Union Sportive Niederwiltz, Sport vereniging Brackwedde E.V. etc. De een wil ons met Paas, de ander met Pinkster hebben. Zullen, alhoewel praktisch al voorzien, bekijken en met Jeugd-Commissie opnemen! Van K.N.V.B. bericht, dat voortaan m.b.t. keuring vel den voor betaald voetbal, scheidsrechter het laatste woord. Van donateurs, de heren L. Verbeek en J. de Bock, dank betuiging voor gezonden attentie tijdens verblijf in zieken huis (auto ongeluk). Theodorus Niemeyer N.V. verzoekt haar muziekkorps over ons veld te laten marcheren. Uiteraard blazende enz. en natuurlijk tijdens match eerste elftal. Als de lente komt zullen we het er over hebben. Bond van Invaliden zegt in vriendelijk schrijven dank voor goede daden. Graag gedaan en altijd bereid! Samson Shag jingle ooit van gehoord? (was nou 'n jingle? Zou het iets met jengelen te maken hebben?) kan eerstdaags op ons veld te beluisteren zijn, als onze reclame contracten het toelaten. Zullen haarfijn onderzoe ken. Dus aapgehouden! Van mevr. Martens dankbetuiging voor gezonden fruit mand. Van K.N.V.B. bericht dat spelers A. Severynse en J. Rui- Donateurs en Leden zijn zeer tevreden met KOLEN en OLIE Raamgracht 13 en 59, Tel. 244383 Kijkduinstraat 40, Tel. 1 25037 Gaarne verstrekken wij Inlichtingen 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1962 | | pagina 12