4 4 4 JAARLIJKSE KIENAVOND 4 4 4 VRIJDAGA VOND 22 DECEM8ER 1961 Jan Bron Proclamatie in de benedenzaal van ons stadion Voor Leden en Donateurs (met dames) I Aanvang 8 uur precies I I O1 en lieten ons het etentje, dat in snel tempo geser veerd moest worden, best smaken. Aan Veendam bewaren we prettige herinneringen. Op de ranglijst delen onze re serves met Blauw-Wit, Sparta en P.S.V. de bovenste plaat sen. Nog steeds „in the running" dus. Goed zo! Ajax 3 rekende af met concurrent Blauw-Wit 3 (41) en stuurde Hollandia 2 met een 42 nederlaag naar Hoorn terug. Ongeslagen met 5 punten voorsprong op de eerste amateurs van Blauw-Wit gaan onze mannen aan het hoofd van de ladder. Fraai werk, vrienden en rustig doorgaan! Bromfiets aankoopproblemen Utrechtsestraat 134, Amsterdam, Telefoon 39239 lost ze voor U op Keuze uit 60 modellen Diverse leuke Occasions Ajax 4 deed het eveneens uitstekend. Blauw-Wit 4 ver loor op eigen veld met 02 en J.O.S. 2 aan de voormalige Kruislaan met 38. Met slechts twee punten achterstand op de lijstaanvoerder staan onze boys op de tweede plaats. Er zit meer in, luitjes! Ajax 5 is zich aan het herstellen. D.W.V. 6 (40) en S.D.W. 3 (03) ondervonden, dat de oud-kampioen er ook nog iets van kan. Een behoorlijke plaats op de ranglijst zit er nog wel in, boys! Ajax 6 verloor van De Spartaan 4 met 23, doch klopte D.J.K. 2 met 13. En hiermede zijn we weer aan het einde van ons latijn. Zondag 3 december. Het dubbele treffen tegen A.D.O. leverde vier punten op. In Den Haag won het eerste elftal met 13 en op ons veld kwam er 32 uit de bus. Alzo geen slechte Sinter Klaas. Cees Groot hielp ons uit de ver drukking door een voorzet van Sjaak Swart af te ronden. Onmiddellijk was het echter weer gelijk door een enorme dreun, die Hoogerman, (deze dag in grootse vorm) alleen maar gehoord moet hebben. Rust 11. Na de thee ging het gelijk op maar allengs nam A.D.O. de overhand. Piet Keizer strafte echter een fout van één van de Hagenaars resoluut af en dat betekende weliswaar een lelijk klontje in de Residentiële pap, maar ook, dat de rood-groenen al les op de aanval gooiden. Onze verdediging kwam in de knel, niet, om met Geesink te spreken, in de houdgreep. Van Mourik, Ouderland, Muller, Pronk en Visser (weer in grote stijl) moesten alles geven, de A.D.O.-ers vele kansen te ontnemen en gelukte dat niet helemaal, dan was Bertus de rots waarop alles stukspatte. Zes minuten voor het ein de gaf Keizer, invaller Jan Dahrs, de kans de zege veilig te stellen en Jan faalde niet (13). De moeilijke Haagse klip was ook dit seizoen weer om zeild. Door de nederlaag van P.S.V. staan we nu op de tweede plaats. Altijd een plaats met perspectieven. Het tweede had het tegen de A.D.O.-reserves lang niet gemak kelijk. De Hagenaars speelden een pittig spelletje en het is in feite verbazingwekkend, dat zij zo laag op de rang lijst genoteerd staan. Twee doelpunten, aan beide zijden één, Co Prins was de fabrikant van het Ajax-doelpunt, geen clubavond in Hotel Suisse, maar de Dat moet weer een ouderwetse avond worden Mocht U een prijsje beschikbaar willen stellen, dan even een telefoontje naar het comité bestaande uit de heren: C. J. la Fleur, tel. 249324; F. Louwaard, tel. 132239; K. W. v. d. Toorn, tel. 57854; A. de Wit, tel. 742881 A. Zwang, tel. 55002 De Clubavond-Commissie

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 7