NOVAK I 798.- Gaarne even Uw aandacht Grepen uit de Bestuursvergaderingen October 1961 STORMVOGELS vraagt ons de helpende hand te bieden i.v.m. aanstellen van trainer. Kunnen niet van dienst zijn. Van K.N.V.B. bericht, dat contractspeler P. Keizer, naar aanleiding van waarschuwing tijdens match tegen Willem 2, voorlopig geschorst. Telefoon Stadion. Daar in de praktijk gebleken is, dat verbinding met ons stadion, vooral tijdens matches eerste elftal, haast onmogelijk, besloten door bevoegde instan tie veranderingen te laten aanbrengen. Aan BiV.V. Den Bosch verzocht, onze contractspeler Smit aan haar training te laten deelnemen. Akkoord bevon den, waardoor onze dank! Nederlands Elftal. Van K.N.V.B. uitnodiging om spelers Ouderland, Pronk, Muller, H. Groot en Swart aan training te laten deelnemen. Van „Aalsmeer" bericht, dat wedstrijd ten bate van nage laten betrekkingen van wijlen onze vriend Rinus Bijl, zal plaatsvinden op 8 november a.s. des avonds 8 uur op (ver licht) Aalsmeer-veld. Zoals bekend speelt een Ajax-elftal (betaald voetbal) tegen een amateur-elftal. Verlichting voorvelden. Masten door de tand des tijds zonder, of bijna zonder jasje. Besloten ze opnieuw in de kleren (verf) te steken en derhalve hier en daar offerte gevraagd. Werk aanbesteed en leed (hopelijk) binnen af zienbare tijd geleden. Kas penningmeester (middengewicht aderlating. Nóg een aderlating. Ballenvangers! Na lang zoe ken en tasten zijn we geslaagd. Als de uitvoerders lekker vlug opschieten, kunnen onze schutters spoedig tegen die dingen op schieten. Als ze ze nou maar niet tegen de vlakte schieten Het nieuwe „meer beeld" televisietoestel met 59 cm. beeldbuis, panoramisch beeld, volkomen nieuwe vormgeving, naar keuze leverbaar in noten- of teak-uitvoering NOVAK TV PANORAMIC type 1 601 met 1 2 maanden volledige fabrieksgarantie Ga eens kijken of vraag vrijblijvend inlichtingen bij Uw Radio-, Grammofoon- en Televisie-specialist: n.v. The Electric Gramophone (directie: Jaap van Praag) SPUI 6 - Telefoon 245105 - AMSTERDAM-C. Aderlating (volgende zaak). Toegangshekken schreeuwen om vernieuwing. Fa. Ruigrok wil daar wel iets aan doen. U hoort er nog van! In verband met doorsluip-doorkruip-actie van Ajax-sup- porters zonder geldig entree-biljet bij wedstrijden van eer ste elftal, vroede vaderen gepeinsd over hekken om groot gedeelte van onze velden. Te kostbaar en voorlopig lugus- terhaag doorvlochten met prikkeldraad. Supporters (zonder kaartje), denk om uw broek of winterjas! Sauna. Zoals bekend heeft onze masseur, de heer Saar- loos Muller, de beschikking gekregen over onze sauna. Als u misschien niet weet waar u de sauna moet zoeken kamer 5. De heer Muller behandelt onze spelers (massage, hoogtezon, korte golf apparaat, etc.), maar ook privé kunt u bij hem terecht. Tegen betaling natuurlijk! Praktisch de gehele dag kunt u bij de heer S. M. uw body laten restaureren! Van K.N.V.B. bericht, dat de heer Spurgeon licentie is verstrekt. Go Ahead (Deventer) deelt mede, dat haar reserve-elftal (B.V.) „als 't effe kan" op zaterdag speelt. Zaalhandbal. Niloc, kampioen van Nederland, vraagt i.v.m. strijd om Europa Cup zaalhandbal, bij ons lucifers verkoop te mogen houden. Akkoord! Instuif bestuur en commissieleden wordt gehouden op 6 januari 1962. Feestcommissie deelt mede, dat programma jaarfeest (maart 1962) in kannen en kruiken. Hebben een blik in de „kannen en kruiken" geworpen en écht niet gek. Henk en Teddy Scholten staan aan 't hoofd en de drie jongens van de cocktail (met versterking) gaan het bal versieren. Tussen twee haakjes, het feest vindt plaats op de laatste dag van de werkweek. Vrijdagavond!! Geen concurrentie dus van T.V. of het zaterdagavondse bad! Reclame voor tweede elftal. Besloten voor reserves meer reclame te maken. Gaan we doen door meer raambiljetten uit te geven. Ujpest. Returnmatch tegen deze club zal plaats vinden op 29 november a.s. Veertien spelers, trainer en drie bestuurs leden zullen aan reis (per vliegmachine) deelnemen. S. Duis N.V. wil emblemen (ook Ajax) uitgeven. Ruil object voor kinderen enz. Zullen het in overweging nemen! IJzeren platen toegangsdeuren. Moeten nodig vernieuwd worden. Zal geschieden door eigen personeel. Ook verwar ming kleedkamers moet in de verf. Gaat gebeuren. Drainage. Voor overdekte tribune door de jaren heen zeer vochtige boel. Groundmen zullen via afwaterpijplei- ding euvel wegwerken. Voorzitter Melchers ontvouwt plannen uitbreiding zit plaatsen. Tekening ter tafel, waaruit gebleken, dat moge lijkheid om tot 37000 plaatsen te komen zeer zeker reali seerbaar is. 't Zal u duidelijk zijn, dat verlichting van het speelveld niet vergeten is. Na verbouwing, die circa negen maanden in beslag neemt, kunnen dan avondwedstrijden plaats vinden. En de financiën zult u zeggen! Ook daar is lang en breed over gedebateerd. Onze voorzitter ziet er een gat in! Als nu de Financiële Commissie de Algemene Ver gadering, Onze goede Gemeente enz. enz., het goed vin den, ja dan Nog even geduld, vrienden. Voetballers opgelet!! In de grote benedenzaal is voetbal len verboden!! Op verzoek van de heer J. de Wit en met instemming van de elftalcommissie, zal ingeschreven wor den voor de zaterdagmiddag-competitie. De leiding is in handen van de heer Th. Muller. Van K.N.V.B. bericht, dat op 27 mei 1962 (te Leiden?) Vier Bonden-Toernooi wordt gehouden. Van Watergraafsmeer en H.M.S. dankbetuiging voor be toonde belangstelling jubilea. Drumband Mercator wil optreden tijdens een wedstrijd van ons eerste elftal. Kunnen aan verzoek niet voldoen. Van familie Jesse dankbetuiging voor ondervonden mede leven na het overlijden van ons lid de heer J. Jesse. Training 4e6e elftal. In verband met ontvangen klach- 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 18