erry+madeira LANGE HOUTSTRAAT 10-12 DEN HAAG-T E L.1172.9 0 Ere-voorzitter Marius Koolhaas: „Ik zie je nog komen, met je Jan de Boer speldt, na zijn prachtige toespraak, de onderscheiding bolhoed op en je geruite jasje aanIvan de Oud-Internationals op de borst van Jack Reynolds werk, terwijl Bas Veerhuis in de half linie goed voetbal liet zien. Ook in de voorhoede werd goed werk verricht. Alleen voor Johan zullen wij 5 december a.s. een hangslot moeten kopen De heer Martens kwam opgetogen terug van O.V.V.O. B3Ajax B4 (08). Ook hij had goed voetbal gezien, leu ke combinaties en uiteraard goede schoten. Bepaalde uit blinkers waren er niet of het zou onze nieuwe vriend Dijkema moeten zijn. De B5 leed tegen Blauw Wit B6 een heel grote nederlaag nl. 62. En nu is het niet de nederlaag die wrang aandoet, maar wel de wijze waarop die tot stand kwam. Blauw Wit was beter, maar wij hebben de stellige overtuiging dat de nederlaag daarom dusdanig groot is uitgevallen, omdat een deel dezer spelertjes de mening was toegedaan, dat voet bal een spel voor egoïsten is, inplaats van een TEAMsport. Indien een Jeugdcommissie van mening is, dat een spe ler op een bepaalde plaats in het elftal het best tot zijn recht komt, m.a.w. indien de Commissie oordeelt dat een zekere opstelling het best (sterkst) is, dan zal iedere spe ler zich daarbij hebben neer te leggen, óók al zullen zij op bepaalde momenten graag op een andere plaats in het elftal worden opgesteld. Société Vinicole de Bordeaux, Koninginneweg 143, Tel. 725250 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 13