NOVAK I 870.- Harry Sacksioni Gaarne even Uw aandacht Grepen uit de Bestuursvergaderingen Juli - Augustus 1961 Sectie betaald voetbal deelt mede, dat de heren Anderiesen, Van Drecht, Seelen, Schaap en Vlietman op de transferlij st geplaatst zullen worden. Afd. Reclame. Met de heer Benny Vreden overeengekomen, dat tijdens rust wedstrijden eerste elftal, naast muzikale re clame Heinekens B.M., ook het plaatje „Seven-Up" gedraaid zal worden. Aanbieding Isr. vereniging Hapoel om bij ons wedstrijd te spelen, geaccepteerd. Match zal plaats vinden op 30 augustus a.s. in het Olympisch Stadion. Aanvang 8.15 uur. Trainer Spurgeon ter vergadering met diverse voorstellen. Uiteraard een willig oor en een en ander zal worden bekeken. Verzoek van U.D. Deventer om bij ons tegen amateurteam een oefenpartijtje te spelen. Zonder debat aangenomen. Voetbalver. H.M.S., Utrecht, 40 jaar. Zullen van belang stelling blijk geven. Enige afgevaardigden eerste en tweede elftal ter vergade ring voor bespreking nieuwe contracten. Tot overeenstem ming gekomen. Van Atletico (Spanje) voorstel, om reglement wedstrijden voor Cup-winnaars te wijzigen. Zoals bekend wordt er voor deze competitie een thuis- en uitwedstrijd gespeeld. Bij ge lijke score wil Atletico geen verlenging, doch een derde wed strijd. De kans voor de thuisclub is bij verlenging groter. Zit wat in, dus voorstel o.i. redelijk. Ballen vangers. Dit probleem is nog niet van de baan. Zijn nog steeds doende en hopen binnenkort te slagen. Prijs speelt een voorname rol. Sectie Betaald Voetbal deelt mede, dat de heer Tijm van Het nieuwe ,,meer beeld" televisietoestel met 59 cm. beeldbuis, panoramisch beeld, volkomen nieuwe vormgeving, naar keuze leverbaar in noten- of teak-uitvoering NOVAK TV PANORAMIC type 1601 met 1 2 maanden volledige fabrieksgarantie Ga eens kijken of vraag vrijblijvend inlichtingen bij Uw Radio-, Grammofoon- en Televisie-specialist: n.v. The Electric Gramophone (directie: Jaap van Praag) SPUI 6 - Teleloon 245105 - AMSTERDAM-C. „Alkmaar" is overgenomen en dat de heer Van Drecht voor deze club gaat spelen. Ook de heer Engelsma behoort nu de finitief aan genoemde club. Loting voor Intertoto-competitie plaats gevonden. Tegen stander First Vienna F.C. Deze vereniging telt vijf internatio nals. Hoogstwaarschijnlijk vindt de strijd op woensdagavond 13 september a.s. plaats. Tram- en busverbinding Ajax-stadion. Voorzitter Melchers geeft de moed niet op. Onderhoud gehad met wethouder Van Wijk. Hopelijk resultaat. U hoort nader. Botafogo, Rio de Janeiro, wil in juni-juli 1962 bij ons op visite komen. Zullen nader bekijken. Bestuur Vitesse ter vergadering. Bespreking transfer de heer Seelen. Tot overeenstemming gekomen. K.N.V.B. informeert naar onze ervaringen Intertoto-com petitie. Lange vragenlijst, die naar eer en geweten werd be antwoord. Van K.N.V.B. bericht dat licentie voor trainer Spurgeon accoord. S.C. Anderlecht, Brussel een heel oude relatie van ons vraagt wedstrijd. Aangehouden. Sectie betaald voetbal deelt mede, dat de heren Anderiesen, Schaap en Franz naar S.H.S. gaan. De heer Dahrs van deze vereniging overgenomen. De heer Vlietman deelt mede, dat hij bij Ajax wil blijven als amateur. Accoord. Competitie Cup-winnaars. Bericht ontvangen, dat wij voor de eerste ronde zijn vrijgeloot. Parkeerkaarten Ajax-stadion. Besloten 25 kaarten uit te geven, die de bezitters recht geven voor de Overdekte Tri bune te parkeren. Kleur kaarten rood-geel. De overige kaar ten (rood-wit) geven recht te parkeren achter Staan- of Open-Tribune. Bestuur verzoekt volle medewerking. Tractor wordt gereed gehouden om verkeerd geparkeerde wagens weg te slepen. Besloten kantoor kassiers enigszins te verbouwen. Zitten als haringen in een ton. Door bestuur Elftal- en Jeugdcommissie samengesteld, d.w.z. Jeugdcommissie bleef zoals zij was en de Elftalcom missie kreeg in de plaats voor de heer A. Kraan, die naar de afd. B.V. overging, de heer H. van der Pol. We wensen beide commissies, die het afgelopen seizoen veel en goed werk hebben gedaan, glanzende successen. De heer Vunderink deelt mede, dat bron nieuwe donateurs niet opdroogt. Blijft maar borrelen, doch op vastgestelde datum zijn we toch gestopt. Heten alle nieuwe rood-witte vrienden hartelijk welkom en maken er op attent, dat de clubavonden (op vrijdagavond Hotel Suisse) ook voor hen bestemd zijn. Captain La Fleur en zijn mannen zijn van plan het ook deze winter weer gezellig te maken. Uitreiking diploma's. Het bestuur besloot twee avonden uit te trekken om leden en donateurs gelegenheid te geven diploma's etc. op te nemen. Vele donateurs maar weinig leden maakten van de gelegenheid gebruik. Gevolg: dubbel werk (op zondag) voor een paar commissieleden en lang in de rij staan. Ook een hoop last voor onze penningmeester en admi nistrateur. Als u het bedrag per postwissel of giro overmaakt, krijgt u uw diploma etc. thuis gestuurd. Met Sheffield Wednesday overeengekomen, dat return zo spoedig mogelijk zal plaats vinden. Van de heer Hoven verzoek om voortaan op de hoogte te worden gehouden van gebeurtenissen, die voor zijn journalis tieke arbeid interessant kunnen zijn. Accoord! De jongens-tribune baart weer zorgen. Tegen Sheffield SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 16