>ociété Vinicole de Bordeaux, Koninginneweg 143, Tel. 725250 Wij stellen prijs op een handhaving van deze positie, want juist voor jonge en ook voor nieuwe spelers is het belangrijk zich in dit milieu in te spelen om daarna de stap naar het eerste negental te verdienen. Het tweede negental speelde vooral in het begin van het seizoen enkele onfortuinlijke wedstrijden. De jongens zijn tot zeer behoorlijk spel in staat, maar veel, zoniet alles, bij honkbal valt of staat nu eenmaal met een goede werper. Evenals bij het eerste negental was de stemming in het tweede team doorgaans zeer prettig te noemen. Natuurlijk gebeurde er wel eens iets, maar dat werd weer vrij gauw vergeten. Het derde Het derde negental, pas naar de hoogste klasse van het rayon Amsterdam gepromoveerd, deed het daar bijzonder goed. Het behoorde zelfs lange tijd tot de kanshebbers voor de bovenste plaats. Daar er in dit negental echter beslist geen krachten schuilen, die veel voor de toekomst beloven, vonden we het geen ramp, dat deze kampioenskansen werden ver speeld. Ook in algemeen honkbalbelang is het beter, dat Ajax 3 geen sta-in-de-weg betekent voor clubs als Geuzen veld, Lijnden of Uithoorn. Het zal zelfs de vraag zijn, gezien de moeilijkheden in vakantietijd, of wij er goed aan doen ook volgend jaar met een derde negental uit te komen De jeugd Van de jeugd hebben we, zoals ieder jaar, heel veel plezier gehad. De juniores, die op papier zwak waren, vielen honderd procent mee en zij zorgden er voor, dat de Ajax-juniores een De bowler Herre Kok op de werpersplaat De catcher Een „indrukwekkende" op de plaats rust 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 11