Burgerlijke Stand Kampioenen In Memoriam Na een kortstondige ziekte overleed op 21 mei 11. ons oud-bestuurslid de heer Willem Kielman in de ouderdom van 88 jaar. Wijlen de heer Kielman, in zijn jeugdjaren een zeer goed atleet, was tot voor kort nog bij iedere thuis wedstrijd van ons eerste elftal op de tribune te vinden en volgde vol belangstelling de verrichtingen van zijn club. Helaas, zullen wij deze oer-Ajacied voortaan moeten missen, doch zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Hij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax" In Memoriam Maandag 22 mei 11. bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden van mevrouw Elizabeth Blomvliet in de leeftijd van 44 jaar. Wijlen mevrouw Blomvliet, echtgenote van ons lid de heer H. Blomvliet, was een innemende vrouw, die door haar rustig optreden en bescheidenheid respect afdwong. Wat dit verlies voor de heer Blomvliet en zijn zoon betekent kan heel moeilijk onder woorden worden gebracht en het leed, dat zo geheel onverwacht over hen kwam, moet haast niet te verwerken zijn. Wij wensen Henk en zijn zoon dan ook de kracht toe deze verpletterende slag moedig te dragen. Elizabeth Blomvliet, rust in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax" In Memoriam Met groot leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de heer P. J. L. F. Rietbergen in leven donateur van onze vereniging. Hij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". In Memoriam Woensdag 24 mei bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden van de heer Dé Busnach op de leeftijd van 55 jaar. Wijlen de heer Busnach, vele jaren donateur van onze vereniging, was een Ajacied in hart en nieren, die altijd voor onze club klaar stond en vrijwel geen wed strijd van het eerste elftal oversloeg. Helaas, heeft de dood een te vroeg einde aan zijn leven gemaakt en zullen wij voortaan deze sympathieke figuur, die altijd met zijn vrouw temidden van vele vrienden in het Ajax-huis te vinden was, moeten missen. Wij wensen mevrouw Busnach de kracht toe het enorme leed, dat haar zo geheel onverwacht trof, moedig te dragen, en geven haar de verzekering dat de nagedachtenis aan haar man bij ons in hoge ere zal blijven. Dé Busnach, rust in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax". In Memoriam Zaterdag 3 juni 1.1. bereikte ons het ontstellende be richt van het plotseling overlijden van de heer Marinus Franciscus Bijl. Wijlen de heer Bijl, die de leeftijd van 47 jaar be reikte, kwam in de jaren 1937/40 voor ons eerste elftal uit. In de door onze club, in die periode behaal de grote successen, had Rinus een groot aandeel en vele oudere Ajacieden zullen zich deze sympathieke clubgenoot en faire sportsman nog levendig herinne ren. Helaas, maakte de dood een abrupt einde aan zijn nog jeugdig leven, waardoor zijn vrouw en beide kinderen in diepe smart werden gedompeld. De verpletterende slag, die het gezin Bijl heeft ge troffen zal moeilijk, heel moeilijk te verwerken zijn, maar alhoewel wij volkomen begrijpen, dat woorden van troost het onpeilbare verdriet weinig zullen ver lichten, willen wij niet nalaten mevrouw Bijl, Marina en André de kracht toe te wensen, het leed, dat zo geheel onverwacht over hen kwam, moedig te dragen. Rinus, beste kerel, rust in vrede. Het bestuur der A.F.C. „Ajax" In Memoriam Met leedwezen geven wij hiermede kennis van het overlijden van de heer Bernhard Rosenberg in leven lid van onze vereniging. Hij ruste in vrede. Het bestuur der A.F.C. Ajax Geboren: De heer en mevrouw A. Visser geven met grote blijdschap kennis van de gehoorte van hun zoon Robert en de heer en mevrouw J. van Drecht doen dat met even veel vreugde van hun zoon Martin Rudolf Aan beide gelukkige echtparen onze hartelijke felicitaties. De heer en mevrouw M. Griebling/A. Griebling-Reiber geven met grote blijdschap kennis van de geboorten van hun zoon Ronald. Onze hartelijke felicitaties. We feliciteren met het behaalde kampioenschap (of pro motie) onze zusterverenigingen: Blauw-Wit, Volendam, A.F.C., K.H.F.C., H.R.C., Haarlem, Hilversum. Van harte vrienden. 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 7