Agenda voor de JAARLIJKSE ALGEMENE VERGADERING der A.F.C. „AJAX", op Donderdag 29 JUNI 1961 in de benedenzaal van het Ajax-Stadion, aanvang 8 uur precies (Indien nodig voortzetting op Vrijdag d.a.v.) 1. Opening en huldiging kampioenen. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Jaarverslag secretaris. 4. Jaarverslag penningmeester. 5. Rapport financiële commissie. 6. Begroting. 7. Voorstel van het bestuur: het bestuur stelt voor de heer W. F. C. Bruynesteyn te benoemen tot ere-lid. 8Bestuursverkiezing Dit college bestaat uit de volgende heren: J. L. Melchers, voorzitter; J. Elzenga, secretaris; F. Dukker, penningmeester; F. H. W. de Bruyn, G. P. Keizer, Th. J. Muller, J. H. Potharst en A. de Wit, commissarissen. Aan de beurt van aftreden is de heer: J. Elzenga, secretaris. Deze stelt zich herkiesbaar. Verkiezing sectie betaald voetbal: De commissie bestaat uit de volgende heren: G. P. Keizer en J. H. Potharst. Aan de beurt van aftreden is de heer G. P. Keizer. Deze stelt zich herkiesbaar. Voor de vacature van wijlen de heer J. H. Schubert moet een nieuwe candidaat gesteld worden. Verkiezing sectie amateur-voetbal De commissie bestaat uit de volgende heren: F. H. W. de Bruyn, Th. J. Muller en A. de Wit. Aan de beurt van aftreden is de heer Th. J. Muller. Deze stelt zich herkiesbaar. Volgens art. 16 van het H.R. moeten de bestuursleden in functie worden gekozen. 9. Verkiezing secretaris elftallen-commissie: Secretaris is de heer W. F. C. Bruynesteyn. Deze stelt zich herkiesbaar. Volgens art. 32 van het H.R. moet deze secretaris in functie worden gekozen. 10. Verkiezing financiële-commissie: Deze bestaat uit de volgende heren: J. de Boer, G. de Jongh en H. G. A. Timman. Aan de beurt van aftreden is de heer G. de Jongh. Deze stelt zich herkiesbaar. 11. Vaststelling ingevolge art. 40 van het H.R. van de contributies en donaties. Het bestuur stelt voor de donaties van oude ondersteunende leden te verhogen van 35,tot 45,per jaar. De dameskaarten van oude ondersteunende leden te verhogen van 25,tot 30,per jaar. De contributie van de werkende en buitengewone leden te verhogen van 20,tot 30,per jaar. De donaties van de nieuwe ondersteunende leden te handhaven op 55,per jaar. De dameskaarten voor de nieuwe ondersteunende leden te handhaven op 50,per jaar. Dameskaarten werkende leden 10,per jaar. 12. Verkiezing enquete-commissie: De commissie bestaat uit de volgende heren: J. de Boer, J. Koomen en J. Elzenga. Deze heren stellen zich herkiesbaar. 13. Vaststelling officieel orgaan: volgens art. 3 van het H.R. 14. Verkiezing van een redactie van het officieel orgaan volgens art. 3 van het H.R. De commissie bestaat uit de volgende heren: F. H. W. de Bruyn, J. L. Melchers en M. J. W. Middendorp. 1*5. Leider cricket. 17. Leiders honkbal. 18. Rondvraag. Art. 32 van het H.R. als volgt te lezen: Bij de aanvang van elk speelseizoen benoemt het bestuur een commissie, welke zich belast met de samenstelling van de elftallen, behorende tot de sectie amateur-voetbal. Zij draagt de naam elftallencommissie amateur-voetbal. De secretaris dezer commissie wordt jaarlijks door de algemene vergadering gekozen. Buitengewone leden en juniores hebben geen stemrecht. J. L. MELCHERS, voorzitter. Secretariaat3e Heümersstraat 47 B, Amsterdam-W. J. ELZENGA, secretaris.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 5