MELCHERS OLIFANT JENEVER Dè borrel voor Ajaciedenl Gaarne even Uw aandacht Grepen uit de Bestuursvergaderingen Mei - Juni 1961 Intertoto-matches. Van K.N.V.B. telegram. Ingedeeld bij poule Malmö F.F., F.K. Pirmasens e V., en F.C. Zürich. Van K.N.V.B. verzoek om biografieën aan tegenstanders Intertoto-matches te zenden. Zullen ons ook nadere ge gevens verstrekken. Aan comité de namen van onze spelers (totaal achttien) opgegeven. Nederlandse scheidsrechters in dit toernooi zijn: de heren L. Horn en J. Bronkhorst. Het door ons af te werken programma luidt: 17/18 juni uit Primasens 24/25 juni uit Malmö 1/2 juli thuis Zürich 8/9 juli uit Zürich 15/16 juli thuis Malmö 22/23 juli thuis Primasens De dubbele datum betekent öf op zaterdag öf op zondag spelen. Zullen per vliegmachine reizen. In verband met tentoonstelling „Nu.Breda 1961" ver zoekt K.N.V.B. t.b.v. stand een „Gouden plak" in bruikleen af te staan. Akkoord. Transfers. Aan K.N.V.B. opgegeven: de heren W. Ande- riesen, J. van Drecht, J. Fransz, K. J. Schaap en J. Seelen. De heer J. Redeker vraagt overschrijving naar D.W.S./A. Olympia. Gouda, 75 jaar. Zullen van belangstelling blijk geven. H.M.S., Utrecht, vraagt wedstrijden tegen derde en vierde elftal. Akkoord. Hekwerk Industrie „Hera", Eindhoven, zal offerte doen toekomen voor „ballenvangers". Donateur de heer J. H. Helman zond uitgebreid schrijven over sportfysiologie. Met belangstelling kennis genomen, daar in zijn schrijven naar onze overtuiging veel waars zit. Deze materie echter zeer moeilijk en ligt onzes inziens praktisch volledig op het medische vlak. Rijkspolitie zegt in vriendelijk schrijven hartelijk dank voor het afstaan van onze accommodatie waardoor voetbal- feest van politiemannen prima slaagde. Reclame. Aan „1001 Plastics N.V." reclamevlakte boven een van de hoekhuisjes verhuurd. Aanbiedingen wedstrijden: Honved 16.000 Mallorca 10.000 Borac (j-Sa) 5.000 Afgewezen. Tolk. Aanbieding ons in Zweden (wedstrijd Malmö) van dienst te zijn. Zw. kronen 100 per dag. Zullen het zelf wel uitzoeken. S.E.M.O. 25 jaar. Zullen felicitatie doen toekomen. Enschedese Boys feliciteert ons met kampioenschap twee de elftal. Zeer door ons gewaardeerd. Mr. dr. E. W. Catz, gefeliciteerd met eervolle onderschei ding, nl. Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Ook van deze plaats nog onze felicitaties. Trainer Vic Buckingham ter vergadering om afscheid te nemen. Voorzitter Jan hem in hartelijke bewoordingen dank gebracht voor geleverde prestaties en als aandenken een gouden horloge met inscriptie overhandigd. Ook de „enveloppe met inhoud" werd door onze voorzitter uitge reikt. Vic, zichtbaar onder de indruk, dankte in een lange speech voor de vele vriendschap welke hij in de twee jaar, die hij bij ons werkte, had ondervonden. Dat ook de spelers Vic hebben gewaardeerd bleek uit het cadeau, dat hij van hen mocht ontvangen. De dochter van de heer Vunderink overhandigde hem, met een aardige speech, een door haar vervaardigd plateau waarop de handtekeningen van onze contract-spelers waren geplaatst. Onze nieuwe trainer. Later op de avond werd onze nieuwe trainer, de heer Keith Spurgeon, door de heer Mel- chers hartelijk welkom geheten, waarbij onze president de wens uitsprak, dat Keith veel succes zal mogen hebben. Ter vergadering de heer Hillegom van de scheidsrechters- vereniging „Amsterdam". Hij wenste het bestuur, namens genoemde vereniging haar dank te betuigen voor het be schikbaar stellen van de benedenzaal gedurende het afge lopen seizoen. Rekent tevens op een nieuwe toezegging van het bestuur, hetgeen bij deze is geschied. Bedankt als werkend lid: de heren W. H. Verhoeven, De Jonge Urbach en Bergman. Op verzQek van de drumband Amsterd. Speeltuin Ver bond om bij een der wedstrijden te mogen slaan, kan niet worden ingegaan. Aan de directeur van de Lagere Technische School wer den 20 kaarten gratis ter beschikking gesteld voor de wed strijd AjaxD.W.S./A. Aan de firma H. Grootenboer Zn. zal de reparatie van een muur bovenkant open tribune worden opgedragen. Voor besproeien van velden een installatie aangeschaft. Bij velden en hoofdveld zullen onderhanden worden ge nomen. BROWN. N.V. DISTILLEERDERIJ VAN J. J. MELCHERS Wz. - SCHIEDAM 22

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 22