erry LANGE HOUTSTRAAT 10-12 DEN HAAG-TEL.1172.90* Allereerst begrijp ik niet, wat kwaadaardigheid (en dan nog wel een soort), met valse trouw te maken heeft. De hond van mijn buurman heeft m.i. beslist een soort kwaadaardigheid, maar zijn baas zou het beslist niet accepteren als ik hem valse trouw zou verwijten. Verder vergeet de schrijver blijkbaar, dat ik een artikel uit een Limburgs dagblad citeer, en dat hij met zijn klacht tegen Ajax dus onjuist is. Is het artikel onwaar, dan zijn wij gaarne bereid een rectificatie van dit blad in ons cluborgaan op te nemen. Is het echter juist, dan houden wij ons ook aan de feiten. De scheids rechter is nl. kwaad geworden omdat hij een zijns inziens ge fingeerde blessure van Prins niet had vastgesteld. Mocht u hierna mijn opmerking van een soort kwaadaardigheid niet appreciëren, zoekt u dan maar een ander woord, maar m.i. mag men een speler niet het veld uit zenden, omdat men zelf daarvoor een fout of vergissing gemaakt heeft. Voor het geval Henk Groot is uw op merking, dat de heer Bronkhorst wellicht geen topvorm demon streerde, nog duidelijker. Overigens zegt de opmerking van de heer Bronkhorst, dat het hem het beste leek, voorlopig maar niet bij Ajax te fluiten, omdat we elkaar blijkbaar niet goed liggen, wel voldoende. Gezien het feit, dat tot dat moment ongeveer alle straffen die wij gekregen hebben, onder zijn leiding tot stand zijn gekomen, kunnen wij het hopelijk zeer voorlopig) wel met hem eens zijn. Wat de schrijver van „de Sportkroniekverder betreft: ik weet niet of u een vaste medewerker van de Velpsche Courant bent, mijnheer, zo ja, dan spijt mij dit voor deze krant. Zo nee, dan komt uw vuilspuiterij tegen het Ajax-bestuur toch wel in een bijzonder daglicht te staan. Immers de heer Bronkhorst woont toch nog steeds in Velp. Overigens bevat uw artikel in deze Velpsche Courant waar schijnlijk door u anders bedoelde waarheden. Inderdaad was het Ajax-bestuur het met verschillende dingen niet eens, o.a. met uw voortijdige beschrijving van het geval Keizer en het daarin nog vóór de strafzitting veroordelen op een geheel onnodige manier van onze speler Prins. Maar vergeet u nooit, dat ik alvorens stelling te nemen deze zaken grondig heb onderzocht, en dat ik n Société Vinicole de Bordeaux, Koninginneweg 143, Tel. 725250 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 13