Clubavond-Commissie-activiteiten En nu even uw volle aandacht s.v.p. I T"\e jaarlijkse wedstrijden tegen de Scheidsrechters Vereniging „Amsterdam" zijn, zoals te doen ge bruikelijk, op zeer prettige wijze verlopen. Na veel inspanning, gepoedel, geklots en gekets slaagden de mannen van de schelle fluittonen erin, Ajax naar een nederlaag te rollen. In ons clublokaal „Hotel Suisse", wonnen de „refs" met een verschil van zes punten en op eigen laken, „Hotel de Rode Leeuw", bleven de „rechters van de velden" twee punten op onze ploeg voor. Wat het loopwerk betreft, dus een zege voor de fluiters, maar in het zitwerk, m.a.w. klaverjassen, moesten zij de eer aan kapitein La Fleur zijn mannen laten. Nu troffen de S.V.A.-ers het niet, dat zij een sterk Ajax-team aan de tafels vonden. Voorzitter Mel- chers vormde met M. v. d. Meyden een koningskop pel. Aantal punten 4933. De hoogste score. Och, als Jan een goede maat heeft en veel geluk. De prijzen aankoop voor gezamenlijke rekening (kan het broedelijker?) werden op vlotte wijze door de heren Tom Mulder (voorzitter S.V.A.) en C. la Fleur uitgereikt. Beide sprekers écht jongens van de tongriem gesneden lieten de goede verhouding tus sen S.V.A. en Ajax doorschemeren en zegden de le den van de commissie, die voor een prima organisa tie hadden gezorgd, hartelijk dank. Een goed slot van een prettig samenzijn. Op 12 mei j.l. heeft voor dit seizoen de laatste club avond in „Hotel Suisse" plaatsgevonden. Gedurende de zomermaanden is er clubavond in de bovenzaal van ons stadion. Zoals bekend, alléén op vrijdagavond!! Als punt één van het programma: uitreiking prij zen biljart- en klaverjastoernooi. Punt twee: klaverjassen voor dames en heren! Voor dames, die kaarten niet schudden, is er een „rad van Avontuur". De clubavond-commissie heeft voor een keur-collec- tie prijzen gezorgd. Mocht u soms nog een prijsje be schikbaar hebben U kent het devies van de Clubavond-commissie; Ajax niet alleen kampioen van Nederland, maar ook de club met de gezellige clubavonden!! VRIJDAGAVOND 19 mei a.s. aanvang 7 uur pre cies, feestelijke clubavond in ons stadion. Een fees telijke clubavond wil natuurlijk zeggen, dat uw dame meekomt, want er wordt gedanst; op de muziek van het Ajax-salonorkest onder leiding van DAVE SWAAB. Verder kunt u luisteren naar: Tante Leen De heer en mevr. Snijders (Ind. liedjes) en zorgt de heer Peter Breurker dat u in de maat blijft. U komt toch ook? Vooral u, die pas donateur is en nog nooit op een Ajax-clubavond kwam. De kosten? Slechts 0.50!!! Zo laag, ja, want de artiesten verlenen gratis mede werking!! Voor een goede gang van zaken! Meldt u zich even bij de heren: La Fleur, telef. 249324 Louwaard, telef. 132239 Zwang, telef. 55002 Van de Toorren, telef. 57854 De Wit, telef. 742881

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 5