MELCHERS OLIFANT JENEVER Dè borrel voor Ajaoledenl Gaarne even Uw aandacht Grepen uit de Bestuursvergaderingen April 1961 Controle Diemenzijde. Gebleken, dat bij thuiswedstrijden eerste elftal controle Diemerzijde onvoldoende. Hoofdzake lijk bij het binnenrijden van auto's. Getracht zal -worden verbetering hierin te brengen. De heer M. Bremer ter vergadering i.v.m. receptie afd. Honkbal. Jubilerend Blauw-Wit (honkbal) zal bloemen worden aangeboden. Wedstrijden Intertoto-competitie zullen worden gespeeld op zaterdag 17 en 24 juni, 2, 8, 15 en 22 juli a.s., met restric tie eventueel op daaraanvolgende zondagen. Ter vergadering aanwezig bestuur van zustervereniging „De Spartaan", zulks naar aanleiding schriftelijk verzoek tot deelname aan het „Westerkerk-toernooi. Onze deelname is slechts mogelijk tegen betaling van vergoeding. Zijn gaarne bereid „De Spartaan" te helpen vanwege oude vriendschap, zullen dan ook met de andere uitgenodigde verenigingen Blauw-Wit en D.W.S. van gedachte wisselen. De heer W. H. Rynsburger bedankt als werkend lid. De jongeheer F. Sijbrands (welp) bedankt als lid. Aan de heer C. Groot zal in verband met zijn huwelijk een cadeau worden aangeboden. De heer W. v. d. Werff zegt dank voor attentie bij zijn verloving. De firma Gebr. Grootenboer zal het herstel van de muren Opentribune en Staantribune worden gegund, mits goedkeu ring van betreffende commissies. In het kader van de Sportweek zal eventueel een wed strijd op ons terrein worden gespeeld. Tegenpartij F. C. Santos. Zulks evenwel zonder spelers van ons. Bedankt als werkend lid: de heren K. Besanger en W. van West. Assurantie Mij de Nederlanden zegt dank voor beschik baarstelling van ons restaurant en parkeerterrein t.g.v. Autopuzzlerit. Ons lid J. J. v. d. Toorren van bond ernstige waarschu wing ontvangen. Kosten 2.50. De buitengewone leden J. Groenewoud, B. Roosdorp en A. Dijkmans zullen worden afgevoerd volgens art. 5 sub 2 H.R. Aan verzoek van de vereniging V.D.Z. om aan jeugdtoer- nooi deel te nemen kan niet worden voldaan. Juniores Al zullen deelnemen aan het door N.A.C., Bre da op 3 september a.s. te organiseren toernooi om de Rat Verlegh Trofee. Aan onze voormalige terreinknecht K. Peys zal een maan delijkse onverplichte ondersteuning worden gegeven. Bond van Invaliden toegestaan om voor de match tegen D.W.S./A, op onze terreinen een collecte te houden. Van de K.N.V.B. een schrijven binnengekomen omtrent de gedragen van P. Keizer tijdens toer naar Portugal. De heer Melchers geeft overzicht van de op 15 april ge houden vergadering K.N.V.B. Sectie Betaald Voetbal. Getracht zal worden ingelaste bekerwedstrijd tegen K.F.C. op zaterdag te laten plaatsvinden. Zoals bekend werd deze wedstrijd op zaterdag gespeeld. Ter vergadering aanwezig de heer Schaling vanV.V.G.A., die zijn medewerking op diverse punten verzoekt, bij de door zijn vereniging te spelen hondbalwedstrijden op hun veld. Er zal zoveel mogelijk worden geholpen, eventuele kosten echter voor rekening van V.V.G.A. De heer A. Lund, heeft voor ons Verg. Istanbuspor. D.M. 4500.Geen interesse! Geschorst door K.N.V.B.: G. Worst en J. Redeker. Kosten tweemaal 7.50. Jeugdspeler W. Bruin ontving van A.V.B. waarschuwing. Kosten 2.50. Zwemvereniging „De Dolfijn" zond uitnodiging tot deel name aan polo- en zwemwedstrijd. Geaccepteerd. Deelne mers polo: J. van Stoffelen, S. Kolder, J. de Wit, D. v. d. Berg, C. Mossing Holsteyn, W. Meester, D. Schalm en A. Kraan. Deelnemers zwemmen: A. Huizinga, T. Hartel, D. v. d. Berg en W. Meester. Volgens inlichtingen Ajax-waterspatters tweede prijs. Robert S. Agid, Parijs, deed ons onderstaande offerte toekomen: Belg Frcs 140.000 150.000 Madureira of Canto do Rio. Valencia F.C. Real Oviedo of Real Saragossa 130.000 Alemannia, Aken 80.000 Borussia, Neunkirchen 80.000 M.T.K., Budapest 150.000 Nimes Olympique 130.000 We hebben de heer Agid moeten teleurstellen. S.U.S. Dortmund verzoekt deelname aan jeugdtoernooi. Afgewezen! De heer H. E. Toorenburg zegt dank voor het afstaan van een oude bal aan een debiele jongen. Dankbetuiging voor attentie van Tony Donkelaar. Van Quick, Amersfoort, dankschrijven voor introducties spelers tweede elftal bij match AjaxAlkmaar. Donar, Hilversum, verzoekt juniores voor toernooi. Moe ten weigeren! Jaarlijkse Algemene Vergadering zal plaatsvinden op 29 juni a.s. Van „Houtmensen" een schrijven waarin dank gebracht voor afstaan van veld. Van B.B. bericht dat ruimte onder Open-tribune per 1 mei a.s. ontruimd. Van Rijks Politie verzoek om per 30 mei a.s. gebruik van Voorland-veld te mogen maken. Akkoord. Junior Nonnema zegt dank voor een gezonden fruitmand. Nieuwe trainer. Bij wedstrijd tegen Sparta ter kennis making aanwezig mr. Spurgeon. BROWN. N.V. DISTILLEERDERIJ VAN J. J. MELCHERS Wz. - SCHIEDAM 22

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 22