Pinksterbest (jimerican Qorner De leiding van de Honkbalreceptie was bij „toastmaster" Bob Spaak in goede handen Waar gaat het over De wedstrijd van Ajax Ja, maar ook over de gezellige sfeer, de prettige bediening ende voortreffelijke ï.euken in de Kalverstraat 16-18, Amsterdam Een zwaar gehavend Ajax-team wist overeind te blijven. Dat steekt een hart onder de riem, want zonder overdrijven: Niet een van ons was erg gerust op de vertoningen van 'n G.V.A.V. revanchebelust! in 't verre Groningen. W ij vinden het niet gek gedaan. Mag u gerust wel weten. Weer staat „De Kuip" thans bovenaan, maar toch heb ik gegeten. In feite toch staan we gelijk met 't Overmaas Gevaar. Zonder hun Coen gaven ze blijk „to do or die" nietwaar? Lees in hun clubblad (lang niet slecht) „We zijn nog niet verloren". Bescheiden standpunt, zeer terecht. Waarom hoog van de toren te blazen als je 'n Euromast reeds hebt en straks kunt mikken op een Metró e n over 'n kast van 'n Europoort beschikken? N o g is, zo zeggen we hun na, Groot Mokum niet verloren. Ook hier geen hiep-hiep-hiep-hoera van 'n hoge Westertoren. Oost-Duitsland, mag 'k het zeggen man zo sprak mijn trouwe eega, mij echt gestolen worden kan; kijk jij maar met 'n collega. Tot Luilak dan, als D.W.S. de twintigste van mei komt strijden op het scherp van 't mes, dan ben 'k van de partij. Dat wij alsdan, zo ging zij voort, weer mogen zijn compleet. Op Pinkstermaandag tegen DOS (de vrouwenlogica kwam los) ben 'k Pinksterbest gekleed B. S. LE MARCHÉ. 20

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 20