Jan Bron CO BERGMAN Harry Sacksioni SJAAK SWART van Gebr. Walvisch aanzien kan geven. Voorbeeld: de Al speelt bij V.V.A. 2x gelijk en wint één keer. Komt door een beter doelgemiddel- de in de finale. De Juniores A2 bij Watergraafsmeer winnen 2x en spelen lx gelijk. Door slechter doelgemiddelde geen finale. In beide gevallen een verschil van één doelpunt!!! Niettemin stemde ook het resultaat bij Watergraafsmeer tot tevredenheid. De Juniores Al speelde zowel tegen Haarlem als tegen J.O.S. gelijk (00) en klopten V.V.A. met 20 om in de finale D.W.S. met 30 terug te wijzen. De Juniores BI wonnen van Haarlem met 30, van J.O.S. met 21 en van V.V.A. met liefst 7lü De finale ging te gen D.O.S. uit Utrecht, dat met 20 in Leen Kervezee c.s. zijn meerdere moest erkennen. Tot slot een woord van dank en hulde aan de heer v. d. Einde en zijn staf voor de genoten gastvrijheid en de prima organisatie, die, ondanks vele moeilijkheden (stromende re gen etc.) sluitend bleef. Eén opmerking echter: het komt ons voor dat 160 minu ten voetbal op één dag, voor B-Juniores toch wel wat téveel is, hetgeen in de finale ook duidelijk bleek. Bij WATERGRAAFSMEER dus een teleurstellend ver loop voor de A2. Het werd uiteindelijk een vierde plaats. Volgende keer beter, boys! Ook aan de heer Ouwehand en zijn medewerkers onze hartelijke dank voor al het genotene. Wij wensen de heren een volgende keer een beetje beter weer toe. Zo, dit was dus het „Oude Nieuws". Thans van korter geleden. Op zondag 30 april j.l. vond de ontmoeting Ajax Jun. Al tegen D.W.S. Jun. Al plaats. Zoals ook bij het eerste tref fen, werd dit een prima wedstrijd. Duidelijk was te zien dat, ondanks het belang van de ontmoeting (de bovenste plaats stond op het spel) beide elftallen er naar streefden werkelijk VOETBAL te spelen. Ajax daarbij iets in de meerderheid, door een betere halflinie. In de aanval bleek vooral Peter Voogt „met buskruit te laden". Een snelle aan val bracht hem op de linksbuitenplaats en uit zijn voorzet knikte Adrie de bal in het net. Bij de D.W.S.-aanvallen, viel het goede spel van de rechts buiten op; de bal ging dan ook meestal via hem naar voren en het bezorgde onze verdediging handenvol werk. Zeer verdiend kwam na de rust de gelijkmaker. Maar. de onzen kwamen terug. Het werd 21 en daarna, met mede werking van de BI. Zwarte-doelman31. Jammer, want dit verdiende (qua spel) D.W.S. zeker niet. Zo kwam het einde! Al met al heeft ons eerste Juniores-team nog een beste kans op de Ere-titel, maar dan moet er wel nog even be hoorlijk worden aangepakt. De Juniores BI die RKAVIC met 40 klopten, blijven ook in „the running". Het wachten is op een misstap van koploper DWS. óf de Blauw-Zwarten daar iets voor voe len Afwachten maar. De Juniores B3 zijn in een „nek-aan-nek" race gewikkeld met de Volewijckers. Tegen Zeeburgia aanschouwde de heer Martens, zoals hij dat noemde „een heroïsch gevecht". Ajax bleef met 10 in de meerderheid, waardoor de kampioens kans volledig gehandhaafd bleef. De ontmoeting tegen de Over IJ-ers zal dus de beslissing moeten brengen. De Juniores B4 zijn wat de bovenste plaats betreft, met A.F.C. aan het strijden. De „big-match" hier is 14 mei a.s. op het A.F.C.-terrein. Komt u onze jongens aanmoedigen? JEUGDTOURNOOI D.W.V. Wij geven het woord aan secretaris Henk Smit. „Deze prachtige amateurclub in „Noord" organiseerde een jeugdtournooi, waarvan ik wel haast kan zeggen dat het UNIEK is. 's Morgens om tien uur traden 24 elftallen aan met me- (zie verder pagina 18) Sigarenmagazijn Pontanusstraat 54 - Amsterdam-O. Telefoon 740707 SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) Bromfiets aankoopproblemen Utrechtsestraat 134, Amsterdam, Telefoon 39239 lost ze voor U op I Keuze uit 60 modellen Diverse leuke Occasions Sigarenmagazijn Zoutsteeg 12 Tel. 31742 Amsterdam-C. Voorverkoop: AJAX - Blauw-Wit Olympisch Stadion Donateurs en Leden zijn zeer tevreden met KOLEN en OLIE Raamgracht 13 en 59, Tel. 244383 Kijkduinstraat 40, Tel. 1 25037 Gaarne verstrekken wij Inlichtingen 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 15