LANGE HOUTSTRAAT 10-12 DEN HAAG-TE L.1172.90* Ajax-Juniores A 1, het elftal dat de laatste maanden heel goede resultaten boekt Een bijkomstige omstandigheid is nogdat onder deze scheidsrechter bij ons meer zware straffen gevallen zijn. Een aardig rekensommetje om eens na te gaan in welke verhou ding deze straffen staan tegenover de onder andere leiding gespeelde wedstrijden van onze ploeg. dringend de kleedkamer te verlatenaangezien hij daar niets te maken had. Aan het einde van de tour vroeg de leiding aan bedoelde reporter, het gebeurde voor de radio te behandelen, en zo kort mogelijk te houden. Het resultaat is u waarschijnlijk bekend. Na het bovenstaande nog iets over: Voorlichting. I. Een bekende radioreporter spreekt in drie uitzendingen over het jeugdtournooi in Portugal, een béétje over het tournooi en een héleboel over Piet Keizer. Alles op een ma nier, waarvan de honden geen brood lusten. Ik geef iedere reporter graag het recht van een eigen oordeel, maar het volgende wil ik u niet onthouden: Bedoelde reporter bevond zich in de rust van de wedstrijd HollandBelgië in de kleedkamer, waar hij zich zeer agres sief gedroeg, speciaal ten opzichte van ons lid Piet Keizer. De leider van onze ploeg, verzocht hem toen beleefd maar Voorlichting. II. Het officiële orgaan van de K.N.V.B. officieel maar voor iedereen verkrijgbaar) schrijft een buitengewoon onprettig artikel over Keizer. Op het moment dat dit blad onder de lezers komt, hebben wij nog geen enkele officiële mededeling van de Bond. Of dit alles nog niet erg genoeg is, koppelt men aan dit artikel een tendentieus stukje over Co Prins. Nog vóór de straf commissie, oordeelt dus het officiële orgaan van de KjN.V.B. De straf commissie staat volgens mij boven de partijen, maar toch tracht het officiële orgaan de zaak vast rond te krijgen volgens eigen visie. n Société Vinicole de Bordeaux, Koninginneweg 143, Tel. 725250 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 13