Jan Bron Harry Sacksioni Nieuws in het kort Ajax honkbalkampioen in 1948 Uiterst snel Honkbalspel Komt met yell Zeer in tel. Slagman staart, Worp met vaart, Uit verklaard: Nul op kaart. Helper praat, Slagman slaat, Loper gaat, Komt te laat. Fraaie stoot, Veld uit 't lood, Doch geen nood: Spel is dood. Zonlicht straalt, Vuurpijl daalt, Velder faalt, Punt behaald. Slag krijgt „drop", Hapt erop, Veld heeft strop: „Schijn", dus stop. Geen controle Over 't bowlen, Onverholen Honk gestolen. Velder mikt, Loper wikt, Raakt verstrikt: Uitgetikt. Coach geeft zacht Spoedopdracht, Hit met kracht Taak volbracht. Werper smijt, Neemt geen tijd, Slag profijt: Krijgt vier wijd. Slag, wat mans, Krijgt een kans, Vreugdedans Honkbalfans. Zwak geslacht Gilt en lacht Ongeacht Speltoedracht. Homerun-king Lieveling Vrouwenkring: Echtscheiding „Umpire" staat Heel kordaat In ornaat Poetst de plaat. ETE. Bromfiets aankoopproblemen Utrechtsestraat 134, Amsterdam, Telefoon 39239 lost ze voor U op Keuze uit 60 modellen Diverse leuke Occasions Wijze: Buffalo Bill. 1. De meimaand was niet gunstig, Wij kregen driemaal klop, Doch later ging het beter En naderden de top, Slechts voor de Sportclub Haarlem Boog Rood-Wit nog het hoofd, Het leek toen bijna zeker Dat de kans ons was ontroofd. Refrein: Ajax is troef, Ajax is troef, Ook in de mooie honkbalsport, Die zomers druk beoefend wordt, Ajax is troef, Ajax is troef, Na veel tegenstand Kampioen van Nederland. 2. Maar Haarlem stelde zeer teleur En ons team vond de kracht Om stevig door te zetten, Wat de titel heeft gebracht, En nu het doel dan is bereikt, Zegt iedereen spontaan Dat Ajax het verdiend heeft Om bovenaan te staan. Refrein: 3. Ter Heide, Kok en Geestman, Van Lobberegt, Losekoot, Die gaven graag een full-hit En soms een korte stoot, Ook Van der Schuyt en Beumer Zorgden vaak voor een tik, Vervolgens was Prins (Willem) Niet vies van een goede lik. Refrein: 4. Ten slotte komt dan Bosboom, De vangbalspecialist, Die dit seizoen slechts zelden Een vuurpijl heeft gemist, Ook Hordijk, Kraan en and'ren Droegen hun steentje bij, Natuurlijk is heel Ajax Met het succes erg blij. Refrein: SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig)

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 26