Harry Sacksioni Jan Bron distilleerderij likeurstokerij wijn- importhandel AMSTERDAM EINDHOVEN keeper onhoudbaar. Geen wonder dat hij na deze fraaie pres tatie door alle spelers op z'n „Spaans" omhelsd werd. Henny Schuts maakte bijna nog 02, maar zijn kogel ging rakelings over. Jongens, een zwaar bevochten overwinning tegen zeer sportieve tegenstanders, die we ook gaarne hulde voor hun spel willen brengen." Waarmede wij gekomen zijn aan het einde van ons Jeugd- nieuws-bulletin. Met onze felicitaties aan u allen ter gelegenheid van het 61- jarig bestaan van onze club, nemen wij weer afscheid tot de volgende keer. T. M. Ajax B II—De Spartaan B II Stijlvol plukt Aswin de Vries de bal uit de lucht terwijl de Spartaan-midvoor bewonderend" toekijkt dat ook Z.S.G.O. goed speelde, was het een aantrekkelijke wed strijd met gemiste kansen aan beide zijden. Tot de rust bleef de stand dubbel blank, ook al omdat een Z.S.G.O.-achterspeler een goed ingezette bal op de doellijn kon keren en omdat de paal een Z.S.G.O.-doelpunt voorkwam. In de tweede helft kon Ajax met een mooie goal de leiding nemen. Ze hadden hier niet lang ple zier van, want binnen 5 minuten miste één onzer achterspelers een corner, waardoor Z.S.G.O. gemakkelijk doelpunten kon. Vier minuten te vroeg floot de scheidsrechter voor het einde. Nadat hem hierop was gewezen, werd het spel hervat. Deze 4 minuten werd de B2 noodlottig. De Ajax-jongens trachtten nu de over winning uit het vuur te slepen, doch zoals zo dikwijls gebeurt, viel een doelpunt aan de andere kant. Een door de Z.S.G.O.- achterhoede over de ver opgedrongen Ajax-verdediging heen getrapte bal werd door de Z.S.G.O.-middenvoor opgepikt, deze omspeelde met een schijnbeweging de laatste Ajax-verdediger en schoot toen Z.S.G.O. naar een 21 overwinning." Jammer, lieden. Volgende keer beter. Juniores B3 bevochten tegen J.O.S. 2 een 42 overwinning. Goed werk leverden daarbij doelman Bert en zijn vrienden Pim Welling en Wim van Dijk. Tot slot de heer Van Ens over D.C.G. 12Ajax B5 01: „Gelukkig kon er, na vele weken gedwongen rust, weer eens gevoetbald worden. Deze wedstrijd gold voor onze benjamins als een zware krachtproef, omdat D.C.G. ook nog tot de kans- paardjes behoorde en bovendien op eigen terrein de „smet" van een nederlaag nog niet ondergaan had. Vóór rust leek het er op, dat dit nog wel zo zou blijven. Onze voorhoede liep hopeloos naar haar vorm te zoekeri en alle aanmoedigingen van het „ouders-legioen" tezamen konden niet tot de gewenste resulta ten leiden. Ook mag niet ontkend worden, dat Henny Schuts en Gerrie Ruimschoot geen geluk met hun schoten hadden. De thee had ons team blijkbaar een goede stimulans gege ven, want er werd nu met meer overleg gespeeld. Na ruim 10 minuten viel de enige goal van de wedstrijd. Chris Bachofner kreeg een prachtige pass, liep snef door en passeerde de D.C.G.- WELPEN VOETBAL. De training op de zaterdagmiddagen (aanvang 14.00 uur) is weer begonnen (4 maart jl.). Wanneer jullie iedere maand ons clubblad goed doorlezen, zal het een ieder opgevallen zijn hoe vele clubblad-medewerkers steeds weer hameren op het onderwerp „training". En natuur lijk niet zonder reden. Door een regelmatig bezoek aan de training (en dan goed oefenen) zullen je prestaties op het groe ne veld omhoog gaan en mede daardoor zal je meer plezier aan je sport beleven! De wedstrijden voor de 2e helft seizoen 1960/1961 beginnen waarschijnlijk op woensdag 15 maart e.k. Vóór die datum zal getracht worden nog enkele vriendschappelijke wedstrijden te organiseren. N aamsver andering. Als kleine „rood-witte leeuwtjes" past de naam „welpen" erg goed bij jullie. De K.N.V.B. heeft nu echter besloten deze naam af te schaffen en te vervangen door „pupillen". Waarvan akte. Met de groeten van ondergetekende en tot ziens, hopelijk dit voorjaar op vele droge velden. M. v. E. SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in on2e automaten (wisselaar aanwezig) Heeft geen verstand van voetballen Maar wel van Bromfietsen en Scooters Levering alle merken Utrechtsestraat 134, Amsterdam, Telefoon 39239 Te bereiken met tramlijnen 4-7-9-10 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 7