40 1 Perry van der Kar Kom maar in m'n hokkie maar Cees kwam niet! had tientallen vrienden toen hij nog actief voetballer was, maar langzamerhand is iedereen hem vergeten. Hij haalt nu z'n kostje op door kranten te bezorgen. Dit is moreel onjuist. Hij heeft nog de kracht gehad om eerlijk werk te vinden. Maar het is toch wel erg triest. Wij moeten niet in deze fout vallen, als we het volledige betaald voetbal invoeren. De jongens moeten een vak leren. Anders vinden ze mij er nooit voor, om dit in te voeren!" Nog een dikke maand en 18 maart, Ajax' verjaardag, is er weer. Zoals u bekend kan zijn heeft het feestcomité, in samen werking met de heer Muriloff, toch nog een acceptabel cabaret programma op de kop kunnen tikken en dus zullen we ook dit jaar onze geboortedag met de feestneus op vieren. Dat gaan we doen in Hotel „Krasnapolsky", in de grote zaal, dieslechts duizend zittende feestgangers kan bevatten. Het aantal leden van onze dub dus leden en donateurs nadert al aardig de twee duizend, zodat men er goed aan zal doen, voor het kopen van plaatsbewijzen op de elders in dit blad aangegeven data acte de présence te geven. Denkt dus niet „ze zullen voor mij nog wel een paar plaatsen hebben, als ik tot de laatste dagen wacht". Het is er echt niet bij en valt u ook niet be- stuurs- of commissieleden op kantoor of aan huis lastig voor tickets, die lieden hebben heus nog iets anders aan de resp. hoofden dan Ajax-zaken. Niettegenstaande ons vriendelijk ver zoek in een van onze vorige clubbladen liep het voor de matches tegen G.V.A.V. en Feijenoord de spuigaten uit. U zult het ook niet leuk vinden ieder ogenblik van de dag lastig gevallen te worden met verzoeken, waaraan u toch niet kunt voldoen. Wij beslist niet en penningmeester Dukker helemaal niet. Zijn tele foon staat bij top-matches dagen achtereen rood-gloeiend en wij zien er nog van komen, dat hij vandaag of morgen zijn huis deur dichtspijkert of de trap laat afzagen. Dat wilt u als ama teur en dat zijn wij ook nog eens een keertje natuurlijk niet en daarom èn clementie èn medewerking a.u.b. Tot slot nog een paar regels voor de leden van de „Bordjes- club". Woensdag of donderdag 15 of 16 maart houden we onze jaarlijkse eet- en drink-bijeenkomst. Zoals te doen gebruikelijk bij onze clubmakkers de gebrs. Sweering, Rest. „Atlantic", Westeinde. De convocatie krijgt u t.z.t. thuis. Voor de goede gang van zaken dan gaarne ingevuld omgaand retourneren en verder op de vastgestelde datum alleen maar gezelligheid mee brengen. Het moet echt een ,,ouwe-jongens"-avond worden. Het comité rekent er op! BROWN. Er zijn ruim takken van sport, doch er is slechts sportmagazijn, waar U altijd slaagt voor Uw sportuitrusting: Jf SPORTMAGAZIJN AMSTERDAM - ARNHEM - DEN HAAG - NIJMEGEN Sportartikelen - Camping Sport-confectie - Speelgoed de oudste sportzaak met de nieuwste ideeën 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1961 | | pagina 6