A. F. STRIKKERS B0NIHANMl Olifant Oude en Jonge Gaarne even Uw aandacht JOOP ESSELMAN café „De Dam" BONTMANTELS - STOLA'S Grepen uit de Bestuursvergaderingen December 1960 De heer Mulder, voorzitter Scheidsrechters Vereniging Am sterdam, ter vergadering om Ajax dank te betuigen voor het steeds maar weer afstaan trainingzaal, om scheidsrechters in prima conditie te houden. Als stoffelijk bewijs van dankbaarheid voor bestuur een prima rokertje meebracht. Vice-voorzitter De Wit gezegd, dat het Ajax steeds een genoegen is geweest en zal blijven, de mannen van de fluit te helpen. Rokertje een leuk gebaar. Smaakte best! Ruiten kleedkamers. Op één avond liefst drie stuks gesneu veld. Gaat zo niet langer en als bij volgende gelegenheid de daders niet naar voren treden (zo „flink" zijn we wel), zullen er onplezierige maatregelen genomen worden. Clubblad. Mocht u door één of andere oorzaak het clubblad niet ontvangen, stelt u zich dan even in verbinding met onze administrateur, de heer Vunderink. Heeft altijd wel een paar exemplaren over. Voetbalvereniging ,,Zwart-Wit", Rotterdam, zond uitnodiging voor deelnafne aan jeugd-toernooi. Konden van uitnodiging geen gebruik maken. Volgeboekt. Van „Benny Vreden" contract ontvangen voor reclame (met muziek) tijdens wedstrijden eerste elftal. Honkbal-afdeling (de heren Bremer en Hordijk) ter verga dering. Ajax-honkbal-afdeling n.l. 40 jaar (ook deze afdeling van zustervereniging Blauw-Wit zelfde leeftijd). Zal op voorstel van genoemde heren in de loop van 1961 met bloemen, guirlan des, feestneuzen en een toernooi worden versierd. Bestuur di rect accoord, want een beetje feest heeft onze knuppel-afde ling wel verdiend. Van Feest-Comité bericht, dat de jaarlijkse feestavond toch nog onder de pannen is. De heer Muriloff kans gezien uiteinde lijk een elftal bij elkander te trommelen, dat de goedkeuring van onze feestleveranciers kon wegdragen. Het feest vindt plaats op zaterdag 18 maart in een paar zalen van Hotel Krasna- polsky. Aftrap om 8 uur precies. Van de heer C. W. van Breggen een dankbetuiging voor be toonde belangstelling t.g.v. zijn jubileum „40-jaar bankman". Longa vraagt op 18 juni a.s. een jeugdteam te zenden. Toer nooi! Hebben helaas de Tilburgers moeten teleurstellen. Van K.N.V.B. bericht, dat onze spelers Pronk, Muller, H. Groot en Swart, tegen het Zuidelijk elftal zullen spelen t.b.v. Toltèn. Onze boys hebben voor deze geteisterde plaats hun steentje bijgedragen. Het sportieve resultaat weet u. Brr! Sportclub „Enschede" deed ons schrijven toekomen waarin verzoek om opgave van: aantal bezoekers dat we kunnen ber gen, entree-prijzen, vrijkaarten, toegang leden enz. enz. Dit alles om zich te oriënteren en eventueel aan te passen. Aan verzoek voldaan. Spuitbeton (de firma die onze tribunes onderhanden nam) zal geleverde werk controleren. wordt geschonken door Damstraat 4, Telefoon 245331 Bekerwedstrijden. Op zondag 1 januari spelen we in Volendam onze derde cup-match. Tramreclame. Met Gemeentelijk Vervoerbedrijf overeenge komen, dat bekende rood-witte bordjes voortaan op voor- en achterbalcon bevestigd zullen worden. Van The Wolves (basketball) verzoek om voor wedstrijd tegen Spartak voor een zeker bedrag garant te zijn. Kunnen aan dit verzoek niet voldoen. Speler Piet Keizer, door K.N.V.B. voor 2 wedstrijden definitief en 2 wedstrijden voorwaardelijk, met proeftijd van een jaar, ge schorst. Hopelijk voor Piet een goede les. F.C.,,Gladbach" (D) vraagt of we in voorjaar een elftal (1314 jaar) kunnen ontvangen. Moeten afwijzen. Verzoek van Schwabach D.om deel te nemen aan een jeugd- toernooi. Eveneens afgewezen! Voor onderhoud velden twee prikrollen aangeschaft. Enschedese Boys vraagt of we belangstelling hebben voor Poolse kampioen „Ruch 1920". Kosten 7000,—. Geen interesse. De heer F. R. Martens op zijn verzoek overgeschreven naar afdeling „Buitengewone-leden". Gaat in per 1 juli a.s. Fortuna (D.) wil tussen 527 december bij ons een wedstrijd spelen. Geen gelegenheid. Fa. Wabo zond monster manchetknopen in Ajax-kJeuren met inscriptie. Wel iets voor kampioens-elftallen. Zullen in gedach ten houden. Van Terrein-commissie bericht, dat reparatie dak Overdekte zo goed als voor elkaar. Penningmeester weer een aardige duit lichter. „Het Groene Kruis" zegt in vriendelijk briefje dank voor het toestaan van verkoop loten „Kruis Munt" voor de aanvang van match eerste elftal. Van Hotel de Haas dankbetuiging voor attentie t.g.v. ver bouwing. Van K.N.V.B. bericht, dat Piet Keizer wordt uitgenodigd voor wedstrijd Jeugdelftal. Tegenstander D.O.S. De Volewijckers en D.C.G. zeggen dank voor betoonde be langstelling i.v.m. jubilea. BROWN. VALERIUSSTRAAT 190 TELEFOON 725138 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 16