Bellevue KRONIEK DINERS - RECEPTIES GERENOMMEERDE KEUKEN Ajax - Spel. Enschede 1-1 Op de hielen gezeten door Pronk en Van Mourik scoorde KerkhoHs, met een fraai schot, het doelpunt voor de Twentenaren Cliché: Sport en~Sportwereld (vervolg van pagina 3) Ajax 7 speelt dit seizoen een bescheiden rol. Van Meerboys 2 werd met 61 verloren, doch tegen T.W.M. 2 kwam er een overwinning uit de bus (21). Maar koppig volhouden, luitjes! Hoe er gevoetbald werd door onze clubbroeders is u hiermede dus weer bekend. Volgende maand krijgt u de november-voet- balfilm. Vandaag een circulaire van de Elftalcommissie Amateurs in de bus, Met dikke letters aan de kop „Lees dit". Dat is dui delijk nietwaar? Nu, de inhoud was ook duidelijk. Wij citeren: „Daar er een verslapping is (2 x in de week trainen) en de E.C. daar verbetering in wil hebben, zullen de aanschrijvingen niet meer op donderdagavond in de resp. brievenbussen liggen, maar na de training bij Ajax worden uitgereikt of pas op vrij dag door de post bezorgd worden. Het is daardoor mogelijk, de spelers, die niet fit zijn of de training dermate verwaarlozen, voor de betreffende zondag uit te sluiten of hun eventuele aan schrijving te annuleren. De E.C. heeft begrip voor overwerk, studie of bijzondere ge beurtenissen, maar wordt dan graag op de hoogte gesteld. Nu een kwartgedeelte van de competitie is gespeeld en onze plaat sen op de ranglijsten zeker voor verbetering vatbaar zijn, zul len wij door een intensievere training, die plaats moeten berei ken, waarvoor we spelen, nl. de bovenste. Tevens zal iedere vrijdagavond, om de week, het derde en vierde elftal een oefen wedstrijd tegen de juniores Al spelen". De^heer J. Schubert die, zoals bekend, in het Wilhelmina Gasthuis wordt verpleegd, ontving van de K.N.V.B, een zeer gewaardeerde attentie. Ook Sp.cl. „Enschede" (bestuur en spelers), Blauw-Wit, Oud-Internationals, Schaduw-elftal, Club van Tien, de heer De Bruin (Blauw-Wit) en onze Contractspe lers gaven op zeer prettige wijze blijken van medeleven, waar voor hartelijk dankHet heeft vriend Jan goed gedaan. BROWN. Leidsekade 90 Telefoon 36221 Amsterdam-Centrum

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 7