mmmmm Van ,,'t Vijfde" Elinkwijk - Ajax Bennie Muller neemt op bekwame wijze een strafschop Aan de beantwoording van de vraag, gesteld door BROWN, of de nederlaag tegen O.V.V.O. 4 de enige van dit seizoen zal zijn, wordt inmiddels hard gewerkt. Dat hebben T.O.B. 2 en Ajax 7 - Rapiditas 4 De inleiding tot het tweede Ajax-doelpunt Energia 2 reeds ondervonden. Twee overwinningen, resp. 71 en 52. Zonder de overige 10 spelers iets te kort te willen doen, speel de tegen T.O.B. speciaal Gerrie Worst een beheerste wedstrijd, niet alleen vanwege zijn doelpunten, als wel door zijn zelfbe heersing. Geen onvertogen woord ditmaal, niet tegen de scheids rechter, niet tegen de tegenpartij. Houden zo, Gerrie Door zijn promotie naar ,,Het Vierde" werd tegen Energia 2 z'n plaats ingenomen door Wim Ris, die onze overige voorhoede spelers en passant liet zien hoe doelpunten gemaakt behoren te worden. Vier prima schoten betekenden evenzovele goals". Jongens, tracht dit voorbeeld in de toekomst ter harte te nemen ende overwinningen liggen voor-het-grijpen. De half-linie, met als beste man in deze ontmoeting Theo van Haarlem, speelde een goede partij. Maarde „passes" niet alleen door het middendenk eens aan de vleugelspelers je maakt dan wat meer ruimte voor het doel! De achterhoede liet één steek vallen en dat kostte prompt een doelpunt. Onze doelman speelde „meesterlijk". Hij keerde bijna een strafschop. Verder heeft hij een groot aandeel in de goede stemming, waarmede ons „Vijfde" bevoorrecht is. Wim, we hopen nog vele wedstrijden op je te kunnen rekenen. Huidige stand van zaken: 4 wedstrijden gewonnen, 1 (abusie velijk!) verloren. Tevreden, heer Brown? SPELER. Hartelijk dank aan „speler" voor zijn bijdrage. Wij hopen geregeld op hem te mogen rekenen. Of meneer Brown tevreden is Zo!! 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 13