yimerican(Jorner Harry Sacksioni Bouwmeester Welpen! Opgelet! Waar gaat het over De wedstrijd van Ajax Ja, maar ook over de gezellige sfeer, de prettige bediening ende voortreffelijke keuken in de Kalverstraat 16-18, Amsterdam Donateurs en Leden zijn zeer tevreden met KOLEN en OLIE van Gebr. Walvisch Raamgracht 13 en 59, Tel. 244383 Kijkduinstraat 40, Tel. 1 25037 Gaarne verstrekken wij Inlichtingen JUWELIERS II Gerrand Heiligeweg 1 2, Amsterdam-C, Telefoon 36541 golfde het spel steeds op en neer, waarbij onze voorhoede enkele doelrijpe kansen om zeep bracht. Jammer, jongens, maar de competitie is nog lang en er kan nog van alles gebeuren. Helaas kunnen we niet altijd in dezelfde opstelling spelen; er zijn plm. 20 spelers voor dit elftal beschikbaar, die allen bij toerbeurt worden opgesteld." v. E. Nu de heer Wolterink over Blauw-Wit 6Ajax 5: „Het eerste kwartier waren beide ploegen met goed voetbal tegen elkaar opgewassen. Na 20 minuten gelukte het de jongste Ajacieden een voorsprong te nemen. De Blauw-Wit-keeper kon een voorzet niet vasthouden, waardoor gemakkelijk gedoelpunt kon worden 01. Eén minuut voor de rust konden de Blauw witters juichen. Na een slechte uittrap van onze doelman werd de bal door de Blauw-Wit linksbinnen direct hoog en hard inge schoten, voordat de „goalie" terug was. Rust 11. Na de thee bleek al spoedig dat ook in de kleedkamer van de tegenpartij erop was gewezen, dat combineren op dit nu zeer slechte veld onmogelijk was. Schieten was het parool. Blauw-Wit deed dit dan ook, terwijl Ajax steeds maar weer trachtte met korte combinaties de verdediging omver te loen, hetgeen tegen de goed ruimende zebra-achterhoede niet gelukte. Reeds na 3 minuten spelen bleek dat de Blauw-Wit-voorhoede ook goed kon schieten. Met een ver en hoog afstandsschot werd de stand op 21 gebracht. Nu gelukte het bij Blauw-Wit beter. Een derde doelpunt voor hen ontstond, doordat onze keeper zich op een lage bal verkeek. Hij gleed op zijn knieën tot naast het doel, maar de bal ging voor ons langs de verkeerde kant van de paal. Bij een voorzet misten zowel Blauw-Witters als Ajacieden (doelman incluis) zodat de bal weer in het doel glipte (41). Daarbij bleef het. Over de conditie van beide elftallen niets dan lof. Het was op dit beslist onbespeelbare veld voor onze jongens een zware op gave. Te zwaar eigenlijk". Jammer luitjes. Dat van D.C.G. met 70 werd gewonnen, zullen we natuurlijk niet verzwijgen. Zo dat was het weer. Onze dank aan de H.H. medewerkers. In het bijzonder ook aan secretaris Smit, die ons de gegevens ver strekte, waaruit wij bovenstaande regelen konden samenstellen. T. M. Attentie! Afkeuringen worden op Woensdag te 12.00 uur bekend gemaakt. (Rood bord, wordt opgehangen met opschrift: „alle welpenwedstrijden afgelast") en wel op de volgende adres sen: Oost: Middenweg nrs. 12, 61 en 218; Dapperplein 18; Linnaeusstraat 36; Sumatrastraat 40; Niasstraat 32; le Ooster parkstraat 158; Pontanusstraat 35; Fahrenheitstraat 22; Coper- nicusstraat 26. Zuid: Beethovenstraat 15; Hendrik de Keyserplein 40; van Ostadestraat 73; le Sweelinckstraat 3; Vrijheidslaan 79. Diemen: Hartveldseweg 15. Centrum: Rapenburg 84. West: J. P. Heijestraat 97. Het is absoluut verboden zowel telefonisch als mondeling deze winkeliers lastig te vallen met vragen over het door gaan der wedstrijden. Bovenstaande adressen gelden voor het gehele seizoen, dus ook voor de 2e speelhelft, welke van Maart t.m. Juni 1961 zal worden gespeeld. M. v. ENS. SIGARENMAGAZIJN Rijnstraat 63, Telefoon 726558 VOORVERKOOPAjax- en Olympisch Stadion Na sluitingstijd verkoop in onze automaten (wisselaar aanwezig) 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1960 | | pagina 12